Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez a borzalm...

Jelenthet valamit ez a borzalmas álom?

Figyelt kérdés

Ma éjjel azt álmodtam, hogy aludtam, de felkeltem álmomban és odamentem kinézni az ablakhoz. Délelőtt volt, és tudtam hogy valami hatalmas gond lehet. Panelban lakom. Álmomban azt láttam hogy a házzal szemben lévő buszmegállóba csapódott egy kisteherautó, rengeteg mentő meg rendőr kint volt az utcánkban, a ház kertjében ilyen sürgősségi sátor volt felállítva és két szomszédom pedig hordágyon feküdt, miközben a vétkes kocsi a buszmegállóban meg szarrá volt törve. Nagyon nyomasztó volt látni ezt az egészet. Aztán szerintem a stresszes álom miatt felébredtem, pontban éjfél volt akkor mert ránéztem a mobilomra, és iszonyatosan féltem de aztán írtam pár barátomnak facebookon akik még fent voltak, eltelt kb. egy óra és vissza tudtam aludni. Jobb is, hogy aludtam még utána mert ha reggeli ébredés előtt álmodtam volna ezt, az biztos hogy az egész napomra rányomta volna a bélyegét.

A hónapokban volt a házunk előtt két kisebb baleset, az egyik hogy éjjel egy férfi defektet kapott, és a zajra ébredtünk fel, a buszmegállóban volt, sokáig néztük anyukámmal hogy nem-e elütött valamit de aztán elkezdett a kerékkulcsal csörögni, kereket cserélt és elment.

A másik meg az volt, hogy egy autó állt az út közepén, kint volt két rendőr, wazén is be volt jelentve a baleset, és másnap fura barna folt volt az út közepén de nem tudni hogy mi lehetett az. Ez kb este felé volt pár hete.

2007ben meg egy lányt ütöttek el a zebránkon, akkor még kislány voltam és egyedül volt otthon.


Szerintetek lehet valami oka annak hogy ilyen borzalmasat álmodtam, vagy nem feltétlen?


Plusz én kocsival járok.. már tavasz óta.. De mindig odafigyelek, sosem csinálnék felelőtlen dolgot.


23/L



2020. jan. 2. 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
*voltam otthon
2020. jan. 2. 15:48
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem jelent semmit, minnel horrorisztikusabb egy álom annal jobban kialszod magad.

Az utobbi időben en sem almodtam a legjobbakat, vagy menekültem valami szörnyűség elől földrensges stb, vagy halomra lőttem embereket, álmomban persze. Szerencsere a valosagban egyik sem volt.

2020. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ráébredtél(felkeltem), hogy vonzó, fiatal nő vagy(délelőtt volt), ami hatalmas gond. Mert hűséges férfiak(kisteherautó), veled kapcsolatban(házzal szemben) lévő vitába(buszmegállóba) keveredtek(csapódik). Tehát fontos a segítséged(rengeteg mentő) és a lelkiismeretes(rendőr) hozzáállásod. Sajnálod a szerelemes lelki sérülteket(a ház kertjében sürgősségi sátor volt felállítva). Azt mondják rólad(szomszéd), magányos vagy(2), nem foglalkozol semmivel(feküdt) és mindenkit elcsábítasz(hordágy). A fiúk lelkileg teljesen összetörnek(vétkes kocsi..).
2020. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!