Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel, hogy egy olyan volt barátnőm után vágyakoztam akivel már kB majdnem 10 éve, hogy együtt voltam 3-4 hónapig és egyébként vissza emlékezve vele tényleg nagyon jól éreztem magam. És az álmomban valahogy kémkedve (álruhába) próbáltam mellette maradni úgy, hogy közbe gyanitotta ő meg persze mások is körülötte, hogy ott vagyok. Elkezdtek utánnam jönni elkapni, hogy mégis ki vagyok de nem sikerült nekik.

És mikor olyan jelenet volt az álomba, hogy már rendesen fizikailag mellette voltam úgy, hogy már nem volt rajtam álruha és nem ismert meg. Majd ahogy elkezdtünk beszélgetni el mondtam neki, hogy én voltam az aki álruhába kémkedtem utánna. De viszont az álmomban mintha ő nem is tudta volna, hogy együtt voltunk. Nekem kicsit érzékeny volt ez a rész és az álomban elkezdtem sírni.


2020. jan. 5. 09:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem le írni, hogy közbe 2 és fél éve vagyok már kapcsolatban, hogy ezt álmodtam.
2020. jan. 5. 09:31
 2/3 Peterferi válasza:
Nem vagyok álomfejtő meg nem értek hozzá csak ezt gondolom. Általába akkor álmodsz valakivel ha hianyzik. De ha kapcsolatod van nem gondolom. Lehet történt valaminés megérezted de lehet csak egy lényegtelen álom volt. Beszéltél azota vele?
2020. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem de egy párszor eszembe jut meg volt mikor nézegettem a képeit
2020. jan. 8. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!