Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak itt profi, vagy hivatás...

Vannak itt profi, vagy hivatásos álomfejtők?

Figyelt kérdés
Egy két hete volt egy álmom, hogy a férjem apja meghal. Ezt nem is firtattam, ugyanis december eleje óta panaszkodott, hogy egyre rosszabb állapotban van, el is vitte a párom kivizsgálásokra, sok újat nem tudtuk meg, nyilvánosan szívbeteg volt. Azonban az álmomban az is szerepelt, hogy a temetésen mi nem tudunk részt venni valamiért, csak a párom öccséék. A haláleset óta kiderült a végrendeletben, hogy a férjem semmiben sem részesül, csak az öccse. Illetve az öccse megkért engem és a páromat, hogy ne vegyünk részt a temetésen. Az ok számunkra teljesen érthetetlen, de nem is ez a lényeg itt jelenleg.. Van rá bármi magyarázat, hogy hogy álmodhattam meg ezt így? A leg aggasztóbb, hogy két vagy három napja ismét egy családi tömegszerencsétlenségről álmodtam. Azóta nagyon feszült vagyok, alig tudok másra gondolni. Kikészített a haláleset, meg ez az álom is. Személyesen senkinek sem mertem elmondani, hogy bennem ez megfogalmazódott már álmomban. Azt kifelejtettem, hogy pontosan ott hunyt el az illető, ahol megálmodtam. Ez érdekes is volt, ugyanis előbb kérdeztem rá pontosan arra a szobára a páromnál, mielőtt elmondta nekem. Furcsállta is, hogy honnan jutott eszembe pont egy mosókonyhára rákérdezni, mikor egyáltalán nem sok időt töltött ott az illető. Valaki meg tudja nekem magyarázni? Akár fizetnék is érte, nagyon aggódom!

2020. jan. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
itt mindenki az.
2020. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
16 000 forintot utalsz és küldöm az elemzést.
2020. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Hivatásos álomfejtő LOL az álomfejtésnek van hivatalos TEÁOR száma? vagy tagja kell lenni az álomfejtő szakszervezetnek? XD
2020. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt csak kőfejtők vannak!
2020. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy az emberek előre megálmodnak valamit, ennyi. Viszont ez még nem azt jelenti, hogy minden meg fog történni, amit álmodsz.
2020. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem csak a nagyon titkos körökben ismernek.


"Ez érdekes is volt, ugyanis előbb kérdeztem rá pontosan arra a szobára a páromnál, mielőtt elmondta nekem. Furcsállta is, hogy honnan jutott eszembe pont egy mosókonyhára rákérdezni,"


Hogy történt ez a párbeszéd pontosan?

A másik álmod mi volt?

És temetésre tényleg nem mentetek?

2020. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem pontosan, mert azonnal sokkot kaptam szinte mikor hazaért, és azonnal mondta hogy mi történt. Reflex-szerűen kèrdeztem rá, gondolkodás nélkül. Nem is azonnal, hanem utána, mikor kicsit lenyugodott kérdezte csak meg mégis honnan asszociáltam egyből a mosókonyhára.


Magán a ceremónián nem vettünk részt, a végrendeletben nem is szó szerint, de utalt rá az édesapja hogy nem kívánja (valószínű főleg miattam, volt egy nagyobb konfliktus amit sohasem bocsátott meg)

2020. jan. 12. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van, 1 biztos. De nem én vagyok, de sokban segítséget, hogy válaszokat találjak, magamban🙂
2020. jan. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!