Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szexelek minen álmomban?

Miért szexelek minen álmomban?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, már beletörődtem hogy nem lesz soha sem nőm erre minden éjszaka arról álmodom hogy szexelek.

???



2020. máj. 6. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ennek, nekem se lesz, de legalább álmomban szexelhetnék :D
2020. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy rossz. Csak kíváncsi vagyok a miértjére :D
2020. máj. 6. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Túl sokat gondolsz rá, azért.
2020. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek úgynevezett vágyteljesítő álmok. Miért gondolod, hogy nem lesz soha nőd? 18 évesen még nem vagy lemaradva semmiről. Drukkolok, hogy legyen, és az álmok is elmúlnak, mert már nem kell teljesíteniük a vágyad.
2020. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Miért gondolod, hogy nem lesz barátnőd?


Pár éve én is azt hittem, hogy nem lesz, most meg én vagyok a legboldogabb ember a földön, egy gyönyörű lány mellett! (És ez nem álom, először én is azt hittem, de később kiderült, hogy mégsem az)


18/F

2020. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert vágyol a szexre és kanos vagy :D Előfordul
2020. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért tudom, hogy nem lesz, mert egyszerűen belefáradtam a próbálkozásba így nem is fogok már próbálkozni. Tavaly volt barátnőm az első és egyben utolsó k*basz*tt 3 hétig.. És akkor sem én szakítottam. Egyszerűen nem tudom mit kellene mondani a nőknek, úgy érzem engem nem kapcsolatra programoztak..
2020. máj. 6. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Éhes makk disznóságról álmodik.
2020. máj. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az éhes tudatalattid üzen neked.Álmok főleg onnan születnek.Mutatja képekben az igényeket,vágyakat.
2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!