Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Fórián Atesz kérdése:

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Volt egy álmom.

A lényeg annyi, hogy egyszer voltam a társaságommal egy élményfürdőben. De mindig volt egy ember (1-2x láttam életemben, munkatársam volt) aki mindig beszólt nekem. Én nem hagytam magam, mondom jó, rendezzük le. Másnap az álomban már egy kínai étterem előtt vagyunk, az apjával jött aki kissé kínainak látszott. Megvertem a csávót, az apja megfogta az arcom és rám mosolygott, mintha tisztelt volna...harmadnap pedig a sivatagban, és egy alagútban jött a testőrével, akitől már elfutottam. Nem egyszer álmodom ezt.

Van ötlet mit jelenthet?



2020. máj. 18. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

A szexualitásoddal(élményfürdő) kapcsolatban a társaságod előtt egy ember lejáratott(..mindig beszólt nekem). Válaszul úgy oldottad meg a problémát(..rendezzük le), hogy:(másnap)

Független, érzelemmentes(kínai) nyilvánosság(étterem) előtt az ember érzéketlen(kínai) neveltetésével(apjával jött) kapcsolatban indulatosan léptél fel(megvertem a csávót). A nevelésed(apja megfogta az arcom) előnyére vált(rám mosolygott) az embernek.

Amire a válasz(harmadnap) hogy ahol senki sem látja(sivatagban) és kiszolgáltatott vagy(alagútban) ott próbál ártani(jött a testőrével), amitől félsz(már elfutottam).

2020. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 18. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Vannak olyan konfliktusok az életedben, amik foglalkoztatnak. Rágódsz rajtuk, de nem mersz igazából beleállni. Vagy csak nem akarsz, mert túl durvák lennének a következmények. Így álmodban rendezted le, álmodban kiálltál magadért.
2020. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!