Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álombeli szerelem maradt?

Álombeli szerelem maradt?

Figyelt kérdés

Volt régen egy fiú,még fiatalok voltunk,én 18 ő 15.Szerettem,és ő is engem,de nem voltunk együtt úgy igazán sosem,mert nekem volt barátom(igen,ítéljetek el nyugodtan,de a szívnek nem lehet parancsolni) nagyon sokáig éreztem úgy,hogy vele kellett volna lennem inkább, mint az akkori barátommal,hiányzott,szerettem,de nemtudtam van e jövőnk a korkülönbség miatt,így inkább maradtam együtt a pasimmal,és szenvedtem miatta.

Ennek már több mint 5éve.

A mai napig álmodok vele,álmomban érzem,hogy szeretem,jó vele,boldog vagyok.

Általában akkor álmodok vele amikor szomorú vagyok,vagy megbánt a párom,pedig nem gondolok rá gyakran,és nyilván nemis érzek semmit iránta.

Van ennek valami jelentösége,hogy ö az álombeli szerelmem?

Vagy csak azért álmodhatok vele,mert titkon kiváncsi vagyok mi lett volna ha együtt lettünk volna..?



#Álombeliszerelem
2020. júl. 16. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan, mert ott motoszkál a fejedben.
2020. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tény hogy gondolkozol ezen és kiírtad ezt a kérdést, azt jelenti, hogy még mindig érdeklődsz iránta. Szerintem gondold át, hogy mit érzel a barátod illetve ez iránt a fiú iránt és tisztázd magadban a kérdést. Lehet, hogy megéri felkeresned azt a fiút, de lehet hogy jobb hogyha inkább csak az álmaidban köszön néha vissza. Igazából neked kell eldöntened, hogy szeretnél e kezdeni valamit ezzel az érzéssel/emlékkel.
2020. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzed nem értékel eléggé a párod, a szorgalmaddal, szépségeddel kapcsolatban. Lehet ezt már szóvá is tetted, de nem jártál sikerrel. A személyek az álomban mi vagyunk. A személy az álomban a gondolkodásmódot, az általa képviselt értékrendet, erkölcsösséget jelképezi.
2020. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!