Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak mi lehet a...

Ennek az álomnak mi lehet a jelentése ?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy tesóm és a férje egy nagyon menő kocsival eljöttek értem és mondták, hogy most megtanítanak vezetni, ezért kimentünk az erdőbe.

Aztán miközben tanulgattam a dolgokat, a kocsiból szekér lett és csak én meg a nővérem ült rajta és ő vezetett. Azt mondta,hogy apa tanította meg. Mamáékhoz mentünk (aki tanyán lakik). Ahogy mentünk láttunk kakasokat az erdőben kapirgálni a fákon pedig egy csomó sas és sólyom ült. Aztán elértünk egy házhoz, ahol volt az udvaron csimpánz, strucc, birka, kutya és néztem, hogy ezek mikor kerültek ide, hiszen eddig soha nem voltak. Aztán pedig már azt vettem észre, hogy a szekér is eltűnt és már csak lábon sétáltunk.

Aztán elértünk egy nagyon meredek sárgaföld falhoz(ami a valóságban egy nagyobb emelkedő csak) és mondta nővérem, hogy legutóbb apával kerültek egy nagyot, de szerinte megtudjuk mászni.

Ezért elkezdtünk mászni, viszont amikor már csak pár méter maradt, ő leesett elég magasról. Amikor pedig lenéztem rá, a szüleim szobájának a padlóját láttam és ahogy ő leesik a szőnyegre. Aztán felkel és mondja, hogy lehet valamit rakni kellett volna alulra, hogy ne fájjon ennyire. Utána pedig elkezd visszafelé mászni.

Ezután pedig felébredtem.

Szerintetek mit jelenthet. A válaszokat előre is köszönöm.



2020. aug. 2. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
neheztelsz apádra
2020. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ehhez tudni kellene a te lelkiállapotodat, a külsöségeket is.


Az álomban feldolgozod a napi történteket. Ez lehet eltúzás, kicsinyítés, kivánság, vagy akár olyan, amit a valós történtekkor nem tettél meg.

Gondolom, hogy szeretnél egy kocsit, és azt vezetni is jó lenne.

Egyes rokonaiddal távolságtartó lehetsz, vagy nincs igazi összetartás.

2020. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!