Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megöltek álmomban és jó érzés...

Megöltek álmomban és jó érzés volt?

Figyelt kérdés

Sokra már nem emlékszem, de valami meg akart ölni. Tudtam, nem tudok elmenekülni, meg fogok halni. Próbaltam magamat nyugtatni, hogy nem érzek majd semmit, nem fog fájni, de nem tudom elkerülni. Így hát nem ellenkeztem, hagytam hogy végezzen velem. Éreztem, ahogyan összeszorul a szívem, de semmit sem éreztem.

Valamiért felszabadító érzés volt. Mintha egy pillanatra megszűntem volna létezni.

Ez így mit jelenthet?



2020. szept. 4. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az àlmok kalandok . Lelki nyugalmatlansàgra utal sz ilyen álom.
2020. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Senki se hal meg almában, mert nem tudod elképzelni, milyen meghalni. Ilyenkor mindenki felébred az utolsó pillanatban.
2020. szept. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álomban lévő halál, vagyis minden szimbolikus. Az álom nem a jövővel foglalkozik, hanem a jelen problémával.

Értelmetlenné vált az életed(valami meg akart ölni). Ami elbizonytalanított(tudtam, nem tudok elmenekülni), mert nem találsz rá megoldást(meg fogok halni). Így hát szembenéztél a félelmeiddel, a problémával(nem ellenkeztem), és ha kell új életet kezdesz(hagytam hogy végezzen velem). Fájt a búcsúzkodás, az elválás ismerősöktől(éreztem, ahogy összeszorul a szívem), de beletörődtél(semmit sem éreztem), mert tudtad nincs veszteni valód, ennél csak jobb lehet neked.

Aztán jött a megkönnyebbülés(felszabadító érzés) szabadnak érezted magad. Megszűntek a régi nyomasztó problémák és kipihenhetted magad(mintha egy..).

2020. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!