Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy este bent feküdtem a szobámban. Egyszer elkezdek kint lépteket hallani és ki mentem megnezni ki az. Az anyám tesója volt az, de nagyon furcsa volt a viselkedése, valamiről beszélgettünk, már nem emlékszem miről. Egyszer elővesz egy nagy kést és mondja hogy az asztalon vágjam le a kezem. Én ezt persze nem akartam, tehát mondtam hogy nem akarom. Ezután dühös lett, és meg akart ölni, de valahogy ki tudtam védeni, és hát hol máshol, a nyakat elölről elvagtam, és még párszor hogy biztosra menjek. Azután felebredtem, de amikor vissza aludtam, úgy kezdődött az álom, hogy láttam az ajtón a nézegetőn hogy ott áll, nem zártam be az ajtót tehát be rontott, megint meg akart ölni, de újra elvagtam a nyakát, nagyon kivancsi lennék mi lehet ez az álom, és remélem nem valamit előre álmodtam este, mert amúgy is az anyám tesóját utcára akarják rakni, mert pénzügyileg rossz hatással van a mamámra mert náluk lakik,na de ebbe nem nagyon megyek bele,és lehet megbosszulja,aztán feljon megolni xd,szóval remélem nem meg álmodtam hogy ez fog történni később xd,na de, köszönöm az olvasást,meg köszönnem ha hiteles válaszokat kapnék.
2020. szept. 16. 07:31
 1/2 anonim válasza:

Az álmok ritkán szólnak konkrétan megtörténő eseményekről. Pl a zuhanás általában azt jelenti, hogy negatív spirálba került az életed amiből nem tudsz kimászni, nem pedig azt, hogy lezuhansz majd valahonnan.

Ez a fajta 'védekezek és nem hagyom magam' álmod is arról szól, hogy valami nincs rendben az emberi kapcsolataiddal. Ez kétféle értelmezést kaphat.

Akkor álmodhatsz ilyet ha a mindennapokban nem bízol másokban, ha mindig azon jár az eszed, hogy nem megfelelően bánnak veled, akkor hogyan védekezz, hogyan támadj vissza.

A másik az ugyanennek az életnek a lezárása lehet amikor már nagyon eleged van, ezért elhatározod, hogy ezentúl nem hagyod magad és a saját kezedbe veszed az irányítást. Ez persze nem azt jelenti, hogy megölöd aki bánt, hanem ezentúl vissza mersz szólni neki, hogy "kabbe haver, nem a kutyád vagyok, hogy velem szórakozz". Vagyis megtanulsz másoknak nemet mondani ha kell.

2020. szept. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. szept. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!