Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy két vadidegen...

Lehetséges hogy két vadidegen ember ugyanazt álmodja, egyszerre?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges, akkor ez mit jelent?

2020. nov. 12. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ miről álmodnak. Ha mindketten benne vannak az álomban és látják egymást, akkor nagy eséllyel asztrál projekció.
2020. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, söt valoszinü. De!!! ha vadidegenek akkor ez soha nem fog kiderülni, mert nem beszélnek egymással. Ha beszélnek akkor már nem vadidegenek! (Azt az esetet meg zárjuk ki, ha egy JO! csaj valamilyen közösségi oldalon kiirja az álmát és néhány kamus rácsap, mint ismerkedési lehetöségre!:-)
2020. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Néhány hete, október végén benne volt egy olyan színésznő az álmomban akinek szeptember végén láttam egy filmjét. Nagyon meglepődtem amikor felébredtem, hogy vajon mitől lehet, hogy róla álmodtam hiszen egy filmjét láttam eddig és azt is több mint 1 hónappal ezelőtt. Én egyáltalán nem vagyok ezoterikus de ezek után felmerült bennem ha mi van ha ez nem volt véletlen.
2020. nov. 12. 12:46
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezek alapján úgy véled, ő is veled álmodott? Vagy a saját álmában jelent meg önmaga?
2020. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még 12.428 ember álmodta ugyanazt mint te.
2020. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de soha nem tudják meg, hogy ez történt, hiszen vadidegenek, azt sem tudják, hogy a másik a világon van, álmát pedig végképp nem ismerheti.
2020. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4.

Igen, de csak egy gondolat. Egyébként azóta lényegében nem tudok nem rá gondolni.

2020. nov. 12. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Véletlen egybeesés.
2020. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen,

Nekem volt 1 csávóval a gykn de semmit sem jelent, furának fura de az álom az álom, ha összefutunk kivesézzük jobban de nem tartom valószínűnél

2020. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!