Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy...

Miért álmodtam azt, hogy kapcsolatban élek és gyereket várok attól, aki a gimiben piszkált?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk/voltunk. Nem beszéltem vagy gondoltam rá. Egyébként egy drogos, alkoholista bunkónak tartottam akkor is és amikor rákerestem facebookon is. Szerintem ráadásul női ruhát is viselt, ami nekem nem jön be.

Ja igen, amúgy meleg vagyok, de pont soha nem volt az esetem. Olyan érzetet keltett bennem, mint egy elb**zott punk-rocker-hippi fúzió, ezt érzékeltettem vele úgy, hogy nem kerestem a társaságát és ő pedig talán piszkált a figyelemért, aztán már csak talán szórakozásból. Tudom, be kellett volna neki mosnom érte, de nem szeretem az erőszakot, ugyanakkor szívesen végignézném még ma is, hogy valaki behúz neki egyet. Akkor viszont miért álmodok róla ilyesmit úgy, hogy eddig eszembe sem jutott?



2020. nov. 24. 10:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*Ja, az álomnak volt egy ijesztőbb része is, de ezt már teljesen nem tudom felidézni, de kellemetlen élmény mindenképpen, amiben szerepet játszik egy kés. Csak ennyi rémlik.
2020. nov. 24. 10:38
 2/3 anonim válasza:
magat az almodat nem tudom, hogy miert pont o szerepelt benne, viszont kessel almodni rossz omen. veszteseget, veszekedest, elvalasztast jelez.
2020. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őrültségnek tartod(ijesztőbb rész, kés) a közös boldogságotokat(kapcsolatban élek) és a vele való kapcsolatkezdést(gyereket várok tőle).
2020. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!