Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy keskeny úton sétáltam, árusok között, de csak egy nő volt kint, aki karkotoket árult, és megpróbált elrabolni, aztán haza menekültem, és mikor a szobámba akartam menni, az teljesen össze volt rámolva, és engem kerestek. Az egész álom alatt az az érzés volt, hogy elakarnak rabolni.
2020. dec. 1. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2020. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korlátozott a lehetőségeid(keskeny úton sétáltam) a kapcsolatokat tekintve(árusok között). Mert zárkózottak az emberek(nincsenek kint). Csak arra lehet számítani(csak egy volt kint), hogy bájosan(nő volt) magukhoz akarnak láncolni(karkötőket árult) és meg akarják mondani mit csinálj(megpróbált elrabolni). Ettől irtózol(hazamenekültem). Mert felforgatják az életed(szobám..össze volt rámolva) és követik minden mozdulatod(kerestek).
2020. dec. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez pontosabban mit is próbál elmondani nekem?
2020. dec. 12. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd össze a zárójeles részek nélkül! Az emberek nem hisznek a szeretet erejében.
2020. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!