Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megviselt valaha benneteket...

Megviselt valaha benneteket egy álom?

Figyelt kérdés

Ma este álmodtam, hosszú idő után újra, de annyira megviselt, hogy reggel sírva ébredtem fel, és egész nap erről gondolkodom.

Fura volt és sok részt nem értettem belőle, de annyira tükrözi a jelenlegi lelki állapotom, és szerintem ezért.

Nektek volt már hasonló?



2021. jan. 2. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer volt, hogy úgy keltem fel, hogy éreztem az arcomon egy érintést. Konkrétan odanyúltam, hogy wtf. Na akkor alig akartam felkelni, meg azon megmeredtem én is.
2021. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Angel3000 ***** válasza:
79%
Szia! Igen egyszer azt álmodtam, hogy egy cunamit èltem át! Borzasztó volt ahogy hömpolygött a viz, az egèsz napomra kihatot ez az álom.
2021. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, bár nem sírva, inkább sokkos állapotban.
2021. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szerelmikerdesekrevavalaszolok válasza:
79%

igen velem is volt hasonló.éjjel azt álmodtam hogy megcsal a barátom,

és mire reggel felkeltem ott simogatta a kezem.

2021. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nemrég vesztettem el édesanyámat,én is sírva ébredtem egy reggel,vele álmodtam,nemhogy egész nap hanem napokig a hatás alatt és csalódott voltam hogy csak álom volt az egész..
2021. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert egy figyelmeztető álom volt, amire nem hallgattam, mentem a fejem után.
2021. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt anno egy visszatérő álom, hogy zuhantam az emeletről. Szerencsére jó pár éve nem gyötör.
2021. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!