Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktorral álmodtam....

Orbán Viktorral álmodtam. Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy egyetemre jártam. Nem vagyok benne biztos, hogy tanár vagy tanuló voltam ott, mindenesetre nekem is voltak tanítványaim, akikért vállalnom kellett a felelősséget. Az egyetem egy fehér, kupolás épület volt, amihez vagy 4-5 lépcső vezetett fel. Én Orbán Viktor hátán mentem fel oda. Aztán változik a kép, és látom, hogy szeretett miniszterelnökünk egy szűk cellaszerű irodában ül, és én arra kérem, hogy adja kölcsön narancssárga parókás bohócjelmezét, mert ezzel is tudnám a tanítványaimat tanulásra ösztönözni. Ő megtagadta a kérésemet, és meg is indokolta, hogy miért nem adja oda, csak az indoklásra már nem emlékszem. Aztán megint változik a kép: egy buszmegállóban állok, előttem cementgyár. Arra készülök, hogy külföldre menjek, mikor négy vagy öt fekete , göndör hajú, sötét bőrű férfi biciklikkel körülöttem megáll, azzal, hogy nem megyek sehová. Nem tudom, hogy romák voltak-e vagy afrikaiak, de az egyik biciklijének csomagtartóján egy gyerekülésben volt egy ugyancsak fekete, göndör hajú, barna bőrű kisfiú. Bőrszínük leginkább a tejcsokira emlékeztetett, vagyis a karamellánál sötétebb, de az étcsokinál világosabb volt

2021. márc. 14. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Viktorral álmodni kettőt jelent, vagy a haverja leszel, vagy éhen döglesz.
2021. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy a NER most már az álmodra is rátette a kezét ☹️😔
2021. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok tv-t nézel és gyakran látod a tv-be. De az is lehet hogy csak úgy előjött vmiért
2021. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán nézek tévét, de legutóbb megnéztem egy dokuvideót a McDonald's -ról.
2021. márc. 14. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Orbánnal álmodni azt jelenti, hogy éhezni fogsz!
2021. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor garantáltan nem volt orgazmusod!
2021. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Ki vagy éhezve szexuálisan,neked mindegy ki csak legyen már valaki.
2021. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Krúdy szerint Orbánnal álmodni esős időt jelent. És tessék, esik!
2021. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Krúdy szerint elhunyt rokonnal álmodni jelez esős időt. Orbánt pedig nem szeretném a rokonomnak tudni.
2021. márc. 15. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:
rémálmod volt, van ilyen
2021. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!