Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a halálát?

Megálmodtam a halálát?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok, de csak kevés álmomra emlékszem tisztán.

2 hónapja volt egy fura álmom, ami felzaklatott, a lényege az volt, hogy elvesztem, nem találtam haza. Próbáltam rájönni hol lehetek, tudtam kölcsönkérni egy telefont. Amint beírtam a férjem számát (sokszor próbáltam, hogy jól írjam, láttam a számokat) mikor rányomtam a hívásra, mindig kiírta hogy "halál" és megszakadt a hívás.

Nagynehezen hazajutottam de nem élt ott senki, nem találtam senkire, nagyon felkavaró álom volt, sírva ébredtem.

Ami igazán borzasztó, hogy a férjem 1 hónapja valóban meghalt, tragikus hirtelenséggel, fiatalon.

Lehet bármi összefüggés? Megálmodtam, jel lehetett? Persze nem vettem komolyan akkor, még nevetve meséltem később neki, hogy lehet ilyen hülyeséget álmodni.

Már most nem találom viccesnek.



2021. ápr. 13. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mióta nem él? Sajnállak, nkm anyukám halt meg nemrég
2021. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: 1 hónapja...részvétem neked.
2021. ápr. 17. 22:55
 13/14 anonim ***** válasza:
És hogy ha komolyan vetted volna az álmodat, akkor meg tudtad volna akadályozni a halálát? Részvétem :(
2021. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: talán. De mivel konkrét dolog nem volt benne,végülis nem hiszem.
2021. máj. 4. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!