Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehetett előző életbeli álom?

Ez lehetett előző életbeli álom?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsát álmodtam. Az volt a lényeg hogy a mostani párommal ültünk egy mezőn egy padon, szerintem egy fiatal pár lehettünk. A távolban 2-3 ember dolgozott, az egyik kalapban és sötét ruhában mert odébb volt egy virágos rét és szerintem a növényekkel csináltak valamit. Napos idő volt.

Talán jeleztem a páromnak hogy menjünk el sétálni mert találtam valami érdekeset és lementünk egy föld alatti alagútba ahol nem volt teljesen sötét egy ideig mentünk aztán én észrevettem hogy kilukadtunk valahol, mert süt a nap.

A földön mindenféle csontok voltak és állat szagot éreztem. Egy pillanatra még kilestem hogy mi lehet ott lent ahol süt a nap de nem láttam semmi extrát, talán volt egy felirat de nem láttam semmit, elkezdtem visszafelé rohanni és nagyon féltem aztán később kijutottam és a párom is ott volt.


Sosem álmodtam még ennyire korai korszakról.


Ez lehet reinkarnációs álom, vagy csak egy furcsa álom volt?


25/n



2021. ápr. 18. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Reinkarnációs álomnál az érzéseid, és az álom részletessége ébredés után az ami megkülönbözteti a szimpla álomtól, és a napokig tartó honvágy.
2021. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél nincs ilyen, de volt már olyan álmom is
2021. ápr. 18. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem reinkarnációs álom, bár részletesen írtad le talán mégis, de az is lehet, hogy néztél valamit a tv-ben és a tudatalattid takarított.


Az ébredés a lényeg, ha biztosan tudod és érzed, hogy ez egy emlékkép előző életedből. Persze az is lehet hogy az emlékképek szimbolikusan jönnek át, mert nehéz volt, és így tehermentesít a tudatalatti, amit majd csak később értesz meg, lehet ébredés utáni nap, de az is lehet később.

2021. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az ilyen álmokat úgy érzékelsz mint a napközbeni életed. Szóval igen részlet gazdag álmok, és mindenre de mindenre emlékszik az ember ilyenkor évekkel később is.


A honvágy pl. jó emlékképeknél is előtörhet, de ugyanúgy nehéz helyzetű emlékekkor is.

2021. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én néha olyanokat látok, hogy kimegyek kávézni, szoktam egy széket vinni az elsőkertbe, van ott egy villanypózna azt nézem egy percig, és jelenetek ugranak be egy koncentrációs táborról, ahol táboroztató vagyok. Érdekes az biztos.
2021. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!