Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom,mit jelenthet?

Visszatérő rémálom,mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Mióta ezzel kapcsolatos emlékeim vannak, tudom hogy teljesen random időszakokban egy borzalmas velőtrázó emberi üvöltés miatt riadok fel éjszakánként álmomból, alkalomadtán sírva, valamikor remegve, de néha úgy ökölbeszorítom a kezem, hogy sebet hagy a körmöm a tenyeremen.

Valamikor visszhangzik ez az üvöltés, valamikor csak egyszer hallom. Az álomra sokszor nem emlékszek, nem látok semmit, csak hallom az üvöltést, sötétségben állok. Ha néha emlékszek is az álomra, általában később jut eszembe, egy férfi testét látom a földön feküdve, kiterítve, borzasztó sérülésekkel. Ma pl le volt tépve a füle, minden csupa vér volt. De megjelent már feltépett mellkassal, kiálló csontokkal, megnyúzva....Valószínűleg egy épületben, mert szürke betonpadló van alatta. Egészen óvodás korom óta hallom az üvöltést, azt nem tudom megmondani hogy a halott férfi üvölt-e vagy más, mindig a látvány után, közvetlenül ébredés előtt hallom.

Nem tudom mi okozhatja ezt az álmot, az biztos hogy szinte egész életemben elkísért ez az üvöltés, soha ilyen rettegést nem hallottam még ember hangjában, tényleg velőtrázó.



2021. jún. 3. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom,hogy ezotéria kategóriában van ez a kérdés, de szerintem el kéne menned pszichológushoz. :)
2021. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utoljára iskolapszichológusnál voltam, de nem éreztem hogy segítene, amint anyagilag megengedhetem magamnak elmegyek magánúton mindenképp.
2021. jún. 3. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kéne menned, de olyanhoz, aki vissza tud utaztatni. Hátha érdekes dolgok derülnének ki...

Lehet viszont az is, hogy szellemetek van, vagy valami rossz dolog történt a házban .

2021. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pszichologus....


ja, amugy pszichologusok is jarnak pszichologushoz. Nem azert kell menni, mert bajod lenne. Hanem mert mindenki segg hulye onmagahoz. Ez igy van... az, h mit tudnak onmagukrol, kinerul a nevukben, a kulsejulben, es h utaljak az ananaszos pizzat.


Az onismeret a legfontosabb az eletben.


Ha abban fejlodsz, akkor lesz nemi ralatasod, mit miert almodsz.

2021. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is komoly és nagyon ijesztő rémálmaim vannak serdülő korom óta(most 36 vagyok). Gyerekkoromtól kezdve állandó rettegésben élek. Súlyos depresszió és pánikbetegségem is van. Ha történt veled valami,amitől nagyon rettegtél vagy most rettegsz,attól lehet. Nekem mondjuk olyanok ezek az álmok,ami meg is történt velem csak nem olyan drasztikusan mint ahogy álmodom,vagy tudom mihez kötni,hogy miért olyan álom lehet. A rémálmok sokszor olyanok,ami vagy megtörtént veled csak nem olyan drasztikusan,vagy el tudom képzelni,hogy olyan is lehet,ami ezután fog megtörténni,vagy ha nem pont az történik meg veled később amit álmodsz de nagyon hasonló dolog. Nem vagyok orvos,csak az én esetemet írom le. Természetesen folyamatos pszichiátriai kezelés alatt állok. Engem is vígasztal a férjem,ha épp a 4 rémálom közül ami szokott lenni,jön valamelyik,hogy nem fog megtörténni ilyen formában biztosan,ilyen nem történhet meg,semmi valóságalapja nincs,csak álom,ne féljek tőle. Tudom,hogy nagyon nehéz de próbálj arra gondolni,hogy nem fog megtörténni.
2021. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!