Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízist lehet valahogy...

Alvásparalízist lehet valahogy előidézni?

Figyelt kérdés

Még sose volt, pedig sokszor tudatosan álmodom, és azt hallottam, hogy olyankor megnő az esélye, de nekem mégse volt. Annyira át szeretném élni, megöl a kíváncsiáság. Hogy csináljam?

Mondjuk ma éjjel jó lenne. :)



2021. márc. 9. 15:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
35%
Fekudj háton es amikor azt erzed hogy el akarsz fordulni oldalra akkor ne fordulj el hanem maradj ugy
2021. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
14%
Már megint?Pár napja is megkérdezted.Mi van,akkor nem voltak elég világosak a válaszok,hogy újra feltetted?
2021. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Mit kérdeztem pár napja? Tudom, hogy van már ilyen kérdés, csak nekem is ki kellett írnom, én még nem kérdeztem. 😅


#1 de azt nem én irányítom, hogy álmomban hogy fordulok, de megpróbálok háton maradni, ha ettől tényleg lesz.

2021. márc. 9. 16:14
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Jajj annyi ilyen kérdés van, olvasgass köztük.

Nekem viszont olyankor szokott csak lenni, amikor nagyon fáradt vagyok, pár napja összevissza alszok és nagyon keveset, és délután napfényben lefekszem a hátamra és bealszok. Csak ilyenkor szokott kb, az ritka, hogy normális alvási rutin mellett este legyen.

2021. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
22%
3.:Ez alap hogy ezt írod,más is ezt írja,ez természetes.Majd hülye lennél be is vallani hogy te vagy az.
2021. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Jó hát úgyse fogod elhinni, szóval mindegy. De kb semmi értelme nem lenne kiírni ugyan azt a kérdést, amikor ott a kiemelés gomb.
2021. márc. 9. 16:32
 7/39 anonim ***** válasza:
6.:Kivéve ha már volt kiemelve.
2021. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet egy kérdést többször kiemelni?
2021. márc. 9. 16:35
 9/39 anonim ***** válasza:
44%
6.:És ne próbáld bizonygatni,meg megmagyarázni,mert csak mellébeszélés és időhúzás az egész.
2021. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
44%
8.:Mert én is tettem ki egy kérdést,amire csak egy válasz jött,és kiemeltem,de sajnos így se írt rá senki,így megint kiakartam emelni,de azt írta ki,hogy 1 hétnek kell eltelnie,hogy újra kilehessen.
2021. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!