Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom ez...

Mit jelent ez az álom ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Először a szemem káprázott és anyukám arcát láttam a szemem előtt. Át akartam fordulni a másik oldalamra de nem tudtam mozogni. Aztán nagy nehezen megfordultam. Amikor megfordultam azt láttam hogy a forgó székem forgott magától. Ekkor olyan volt mintha valaki egy nagyon hangosat és rövidet ordított volna melettem. Erre felkeltem. Az a fura hogy álmomba az iróasztalom és a szék felé voltam fordulva de a valóságba mikor felkeltem akkor meg pont a fal felé voltam fordulva pont a másik oldalamon. Ez alvásparalízis vagy álom volt? Mi a jelentése?

2021. ápr. 12. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Paralízis.
2021. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
81%
Ennek a jelentését nem tudom,de az okát igen.Valószínűleg túl sokat stresszelsz,szorongassz,esetleg mostanában eltúloztad az alkohol/kábítószer fogyasztást.Jó lenne tudni az életkorod,azzal szűkíteni lehet a kört
2021. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20/F vagyok egyetemista
2021. ápr. 12. 15:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy sok bennem a stressz inni ritkán iszok kábítószert abszolút nem fogyasztok
2021. ápr. 12. 15:52
 5/10 anonim válasza:
Esetleg környezetváltozás?
2021. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SZücsöm ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy paralízis. Bár benne van a szóban az álom de amikor maga a jelenség történik már a tudatodnál vagy. Velem 2x történt meg és véletlen se lehet összekeverni 1 álommal.
2021. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán honvágyad van.
2021. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Úgyérted hogy nem otthonra hanem vhova máshova? Mert otthon aludtam
2021. ápr. 13. 07:53
 9/10 anonim válasza:
Úgy értettem,hogy valahol máshol aludtál a megszokottnál,(hazatértél hosszabb idő után a koliból v akármi)
2021. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Otthon aludtam úgyhogy kizárt hogy honvágyam volt
2021. ápr. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!