Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki az a Horn Jester? Visszatér...

Ki az a Horn Jester? Visszatérő álom, mit jelent?

Figyelt kérdés

Megjelenése:


30-35 év körüli szőke típusú, vékony, középmagas férfi, 5-6 centis kecskeszakállal. Homloka 2 oldalán előrenyúló szarv vagy inkább nyúlvány szerűséggel.

Nem tűnik annyira gonosznak, bár a gyerekek félnek tőle. Inkább egy szerencsétlen gonosztevőnek vagy valami ilyesminek tűnik, aki a figyelemfelkeltés miatt hülyeségeket csinál. Inkább egy szerencsétlen bohócnak tűnik, de rosszindulatú és erőszakos is.


Ha veszélyt érez, apró kis emberszerű, vörös ördögszerűségeket küld az áldozatra (női, férfi neműek lehetnek a kis lények, hajjal, szarvval stb, vörösek), akik felmásznak az emberre, húzogatják a fület,

orrot, tépik az ember haját, csipkedik, és ha ez nem lenne elég, különböző kínzásoknak is alávethetik az áldozatot:

pl, pillanatragasztóval bekenik az áldozat állát és úgy húzgálják a padlón, vagy csak simán lefogják és unsatisfying dolgokat csinálnak.

Pl.: a szeme előtt direkt nem hosszában tépik meg a papírt, hanem átlósan, beleharapnak a csokiba, nem a kocka mentén vagy elkezdik az embert csikizni, ami borzasztó rossz.


Az álom:


Az elhunyt nagymamámat láttam a saját ágyamban. Felkelt és elkezdett erőszakosan viselkedni velem. Tudtam, hogy halott már rág, ezért nagyon para volt, elkezdtem otthonról menekülni és futott utánam, és a durva az volt, hogy fogdosott előtte. Felugrottam a mozgó villamosra, ami kb. 5 perc gyors utazás után egy kanyarban ledobott magáról. Megijesztettem ezzel egy kislányt, aki elkezdett futni, otthagyta az anyukáját. Utána futottam és el is kaptam és mondtam neki, hogy azonnal fusson a rendőrségre. És erre sírva azt kérdezte, hogy "itt van ő megint, igaz"? Kérdeztem ki. Hát Horn Jester. Válaszolta, és behúzott valami épületbe, ahol vagy 5-en álltunk már ott ,felnőttek is, és elkezdte verni valami vascsővel az ajtót. Az egyik pasas mondta is, hogy nem akar szemtanúkat. Hogy mire mondta, azt nem tudom. Mi meg fel-le rohangáltunk a lépcsőházban, mert tudtam, hogy ez, ha elkap kiírt minket. Aztán egy idő után elkapott engem is, de valamiért nem féltem tőle. És ezt látta is, ezért békén akart hagyni, de megfogtam hátulról a kezét, kikaptam a vascsövet és tökön vertem vele, amire összeesett, nem futottam el. Rám küldött valami kis ördögöket, akik rám is meg másokra is felmásztak és elkezdtek csikizni, de nagyon-nagyon rossz volt. Az az igazi hányingert keltő, szörnyű érzés. És tudtam, hogy már megtörtént ez az álom. Másokat le is fogtak stb, mindenkit máshogy kínoztak. Egyébként nem vagyok gyerek, miért álmodtam ezt a hülyeséget? Nem nézek TV-t semmi ilyesmit. 26F



2021. júl. 23. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Valami politikus. Vagy az Gyula?
2021. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, nincs valami közös benned és az álombeli Horn Jester között?

A nagymamáddal kapcsolatos rész valószínűleg azt jelenti, hogy vannak halállal kapcsolatos félelmeid, illetve nem tudom, hogy volt-e valaha bántalmazó kapcsolatod (akár családban, akár azon kívül).

Mert ha valami nem kóser ebből a szempontból, akkor az megmagyarázná, hogy pl. miért ijedt meg tőled a kislány. Ez simán lehet elfojtott aggresszió, vagy olyan düh, amivel nem akarsz másokat bántani, de néha nem tudod kontrollálni.

Illetve ez a Horn Jester figura is valami hasonlót szimbolizálhat, mintha mélyen elnyomva lenne egy ilyen részed, amiről inkább nem akarsz tudomást venni, elfojtod magadban, mert félsz, hogy nem tudnád irányítani. A lépcsőház amúgy is az elménk jelképe, úgyhogy ami ott történik, az a te belső világodra utal.

És mint láthatod, amikor szembe kerültél a figurával, ő valójában nem akart bántani, viszont te küzdöttél ellene, tehát te úgymond veszélyes ellenségként tekintesz rá, azonban "erősebb" vagy nála.


Persze amit írtam egyáltalán nem biztos, csak egy feltételezés.

2021. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ. Nem gondoltam volna, hogy kapok értelmeset rá.


Félelmetes álom volt az biztos, kb 2 napja érzem így, társul alvási paralízissel is, de nem tulajdonítok neki figyelmet, mert több százezret )igen, nem túlzok, minden nap) átélem. Nem vagyok szellemi fogyatékos vagy ilyesmi. Itt most narkolepsziára gondolok. Szóval, ilyesztő volt.


Be kell tudnom annak, hogy talán túl sokat gondolkozom é talán egy kicsit stresszesebb vagyok. Nyilván nincs jelentése ezeknek, én sem hiszek az álomfejtésben, amit írtál az viszont érdekes és el fogok rágódni rajta, ezért vagyon szépen köszönöm, válaszoló. :))

2021. júl. 24. 01:45
 4/5 A kérdező kommentje:

A másodiknak men a zölcsecske, az elsőnek a piros. Lehet ríni. Illetve várom azok válaszát is szívesen, akiknek visszatérő álmai vannak. Arra már rájöttem, hogy vannak kamu visszatérő álmok is.


Pl, mikor felkelés elött az agyad bead egy impulzust miszerint azt kell érezned, hogy megtörtént, de valójában nem. Én 1 perccel a kelés után írtam ki, és még mindig valósnak hittem, már nem gondolom, hogy megtörtént. Vannak igazi visszatérő álmok is.

2021. júl. 24. 01:50
 5/5 A kérdező kommentje:
A sztori maga megtörtént így. Csak szerintem nem történt meg 2-szer.. Még mielőtt belekötnének. De, mikor nagymamám elkezd csipkedni, felkel, senki se mondja, hogy nem para. Én féltem. 26 vagyok, mitől kéne félnem? Vissza se mertem feküdni, mert alvásparalízisem volt. Az agyam nem akart a testem igen. Ezért nem erőltettem.
2021. júl. 24. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!