Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha sokszor álmodom...

Mit jelent, ha sokszor álmodom azt, hogy gyerekem születik, pedig valójában még párkapcsolatom sem volt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sokszor álmodom, hogy terhes vagyok. Előfordul, hogy még a szülést is megálmodom. Az utóbbi egy hétben pedig kétszer előfordult, hogy örökbe akartam adni a babát. Arról soha nem álmodok, hogy van-e egyáltalán apja annak a gyereknek, erre még csak nem is gondolok közben.

Ez nagyon furcsa mindig, mert azt érzem, hogy jó terhesnek lenni, de a való életben még párkapcsolatot sem szeretnék, szóval az anyaságra pláne nem vagyok felkészülve. Esetleg lehet ennek valami mögöttes tartalma, hogy miért álmodom én ezt? Jelent valamit?



2021. szept. 2. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Azt, hogy szeretnéd.

Esetleg tudat alatt.

2021. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, most egyáltalán nem szeretnék. 20 vagyok. Nem hiszem, hogy az van mögötte, hogy gyereket akarok
2021. szept. 2. 16:40
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha úgy érzed hogy egyáltalán nem foglalkoztat ez, nem jár a fejed az anyaságon, és nem is néztél túl sok fideszes vállalj még egy gyereket kampányt, akkor ezek lehetnek előző életek emlékei, esetleg konkrét jelzés az önvalótól, hogy mit tegyél, mit vallaltál most, vagy ellenkezőleg, hogy ezt már korábban megtetted, most nem kell.

Ezek szubjektív jelzések, neked szólnak, meditálj rá.

2021. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Szexhiány.
2021. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
42%
#4-es szexhiány? :D az meg hogy?
2021. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Pont ilyeneket álmodtam én is régen csak kb 16 17 évesen, és én is szingli voltam.

21 évesen szültem a fiam, úgyhogy a helyedben vigyáznék 😉 neem csak viccelek 😄 mármint tényleg akkor szültem, de nem kell vigyáznod.

2021. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

#3

Még ide ezotériába is be hozod a politikát........

2021. szept. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkoztat a kérdés.

Az, hogy most nem szeretnél, nem zárja ki. Sőt!

2021. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Benned van azállati ösztön. Szaporodnod kell! Ez a természet rendje az ember a legnagyobb állat, hiába hiszik sokan felsőbbrendűnek magukat, gorillákhoz hasonlóak.
2021. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem foglalkoztat egyáltalán a gyermek kérdés, nem is szoktál ezen gondolkodni, akkor lehet, hogy képletes jelentéssel bír álmodban.

A terhesség valami új dolog alakulására utalhat az életedben, ez lehet bármi (tervek megvalósítása, kapcsolat, szemelyes fejlődés...). Valami fejlődik benned. Valószínűleg - mivel megélted a szülést, és örökbe akartad adni a babát - ennek a fejlődésnek, mégha áldás is, érzed a negatív oldalait, és inkább megszabadulnál tőle. A szülés maga szimbolizálhatja a nehézségeket, az erőfeszítéseket. Az örökbeadás pedig azt, hogy nem akarsz felelősséget vállalni.

2021. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!