Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha sokszor álmodom...

Mit jelent, ha sokszor álmodom azt, hogy gyerekem születik, pedig valójában még párkapcsolatom sem volt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sokszor álmodom, hogy terhes vagyok. Előfordul, hogy még a szülést is megálmodom. Az utóbbi egy hétben pedig kétszer előfordult, hogy örökbe akartam adni a babát. Arról soha nem álmodok, hogy van-e egyáltalán apja annak a gyereknek, erre még csak nem is gondolok közben.

Ez nagyon furcsa mindig, mert azt érzem, hogy jó terhesnek lenni, de a való életben még párkapcsolatot sem szeretnék, szóval az anyaságra pláne nem vagyok felkészülve. Esetleg lehet ennek valami mögöttes tartalma, hogy miért álmodom én ezt? Jelent valamit?



2021. szept. 2. 13:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A legújabb dolog az életemben, hogy pár hónapja elkezdtem pszichológushoz járni és érzem, hogy pozitívan hat, de meg is ijeszt, mert annyira új érzéseim vannak néha. Nagyon rég volt utoljára õszinte jókedvem és idegen érzés, hogy mostanában elõfordul pár percre/órára. Utalhat erre a lelki fejlõdésre?
2021. szept. 3. 15:32
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de ezt miért nem beszéled meg vele?
2021. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!