Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy nagyon...

Azt álmodtam hogy nagyon hosszú hajam volt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

A valóságban sajnos sosem volt igazán hosszú hajam. Talán egyszer tinikoromban még 15 évesen, meg pár éve majdnem mellig ért, de évekig úgy maradt és törött, nem nőtt, mindenhol csak a haj végek voltak úgyhogy levágattam állig érőre , most már majdnem váll alá ér de nagyon idiótán áll az egész és igazából utálom hogy örökké ilyen a hajam, ugyanakkor póthajat meg nem szeretnék mert gusztustalan és drága. Már mindent megteszek hogy nőjön. Úgy nézek ki mint egy bohóc mert nem vasalom és az egyik oldala jobbra áll, a másik balra…. Stb.. de így sincs semmi.


Az volt az álmomban hogy álltam a lakásunkban az előszobában, és derékig vagy seggigérő hajam volt. Vizes volt és nézegettem hogy milyen hosszú de anyukámnak nem tetszett de nem érdekelt én imádtam hogy nagyon hosszú. Annyira valóságos volt.


Miért álmodhattam ezt?

Hogy a valóságban addig megnőjön az nagyon sok év lenne, és amúgy sem akar nagyon nőni akkor meg mi lehet az oka annak hogy ilyet álmodtam?


25/n

Szilvi



2021. szept. 14. 09:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én irtam, hogy az almaecet konnyen feulhetove teszi a hajat, de vannak benne vitaminok es asvanyi anyagok is ergo taplalja a hajat is fertotlenit, korpasodas ellen is jo, fenyesebb es konnyebben kezelheto lesz a haj.


A diolevel tea viszont segít tobb mindenben.

2021. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*fesulhetove
2021. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
maximum a fejbőrt táplálja, a haj csak keratin, nem élő sejtekből áll
2021. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 jpeter1 válasza:
A párom úgy 14-15 évig növesztette vágás nélkül a haját. Olyan hosszú lett,hogy kibontva kb 10-15 cm a földön feküdt és húzta maga után. Nemrég visszavágatta bokáig,így kibontva is tudja az utcán hordani. Mivel ő indiai származású a haja nagyon vastag, dús. Tök gyönyörű,eszméletlenül szép. Nekem nagyon tetszik.
2021. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!