Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodta ami történt velem?...

Megálmodta ami történt velem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatot ápolok anyukámmal, nagyon szeretjük egymást. Van néhány dolog amit viszont nem osztok meg vele, tényleg csak ilyen tinis apróságok amiket az ember lánya inkább a barátnőkkel beszél meg. Alapvetően tudni kell rólam, hogy soha nem volt gondom a kapcsolatokkal, könnyen ismerkedem, nem fordult még elő, hogy vissza utasítottak volna. Anyukám ezzel tisztában van.(Semmi nagyképűség, csak azért mondtam ezt el, hogy teljes legyen a story) … Most vagyok első éves kollégista, anyukámnak nehéz megszoknia, hiányzunk egymásnak. Csütörtök este volt egy buli, amiről ő tudott, de péntek reggel nem beszeltem vele egyébént mert ezer dolgom volt suli után pakoltam siettem haza. Ezen a bulin volt egy srác aki már jó pár hete bejön nekem, és totál vissza utasító volt, na meg úgy mindenki ebben a buliban a fiúk közül, még számomra a nem vonzó férfiak is… nagyon meglepett, de nagyjából túl tettem magam, hogy nem vagyok az esete senkinek ebben a haveri körben :(( tehát pénteken haza mentem, és anyukám közli velem, hogy olyan szomorúan ébredt ma reggel, olyat álmodott, hogy én senkinek sem kellek, még a csúnyácska férfiaknak sem, persze azt gondolta, hogy ez csak egy álom és egy jót nevettünk :D es ez elgondolkoztatott, hogy ő megálmodta ami történt este? (Soha nem beszeltunk előtte ilyesmiről)

2021. okt. 2. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Erre most szeretnék válaszolni, de mégse tudok nagyon mit. Hogy lehet olyat álmodni egyáltalán, hogy valaki más nem kell senkinek. Már alapból egy fura helyzet, mert általában magáról álmodik az ember avagy a saját szemszögéből. Talán azt álmodta, hogy veled ment bulizni és látta, hogy nem kellesz senkinek? Szoktatok együtt járni ilyen helyekre? Mit álmodot pontosan? Mert ez így semmi. Igazából tényleg semmi nem bizonyitja hogy megálmodta azt. Ez olyan mintha most valamiért futnom kell a buszhoz és anyukám azt álmodta, hogy futok. Oké és? Vagy megálmodta vagy csak arról álmodot. Ha az álmában tök más szituban nem kellettél senkinek, akkor már kapásból nem azt álmodta meg.
2021. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pontosabban a buliban. És az a durva, hogy nem járunk együtt ilyen helyekre. Nem tudom hova tenni ezt.
2021. okt. 2. 23:48
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is megálmodok néha dolgokat, hozzám közel álló emberekre “ráérzek”, van ilyen. Egyszer meséltem egy barátnőmnek, neki is volt már ilyen; ezt nyugtáztuk aztán valahogy többet nem beszéltünk róla. Nem tudnak az emberek mit kezdeni az ilyen szitukkal.
2021. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülő és gyermek között jó esetben igen erős a kötelék, így jól ráéreznek a másik dolgaira. Működik köztük a telepátia. Mikor az ember alszik, kikapcsolja a nappali zavaró hatásokat, sokkal sokkal érzékenyebbé válnak az "antennák".

Nyilván nem csupán egy ember adásait vesszük, hanem gyakorlatilag mindennel és mindenkivel valamilyen szinten összeköttetésben vagyunk, de a tudat a nagy informácio halmazbol nyilván azt ragadja meg, ami a legérdekesebb, számára legfontosabb. Anyukádnak lejött ez az info, mert valami szokatlant, szomorut jelzett neki, így megjegyezte.

2021. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!