Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Először is egy buszban ültem legelöl olyan volt mint az iskola buszunk csak csupa idegenek ültek benne a buszsofőrt sem ismertem és előtűnő ment egy kisebb teherautóval két bátyám és tehenet lopta a buszsofőr adott nekem egy fekete papírt majd a pirosnál megálltunk és tesómék is megálltak aztán mondta nekem a sofőr hogy menjek és adjam oda a rendőröknek a fekete papírt amit adott én leszálltam a buszról és oda adtam a papírt a rendőröknek aztán bátyamékat lecsukták és vissza szálltam a buszra és folyton azt mondogatták a sofőrnek hogy bűntudatom van

Ekkor átkerültem apum mellé egy Dzsipp be és egy nagyon keskeny kanyargós úton mentünk eléggé gyorsan és minden kanyarnál majdnem el döltünk egyszer csak kiestek a Dzsipp ből és bele estem a vízbe nem láttam semmit elősször fuldokoltam aztán megpróbáltam felfelé úszni és még mindig nem láttam semmit de azt éreztem hogy már kapok levegőt ezután még kapkodtam a levegőt és vissza tért a látásom megláttam egy random fekete hajú nálam talán egy évvel vagy kettővel idősebb gyerek és csak ott ált csípőre tett kézzel és nézett én közben megpróbáltam kimászni a vízből de sehogy sem sikerült a gyerek meg még mindig csak nézett ezután elindultam a víz belseje felé hogy kerülök eggyet és kimászok a kicsit alacsonyabb szikla résznél ekkor megszólalt a gyermek hogy ott csak mélyebb lesz a víz és ekkor ott termett melletem egy piros fejű gereblye azzal valahogy kimásztam és a mélyebbik részre akartam vissza tenni és megint megszólalt a gyerek azt mondta hogy nem oda tedd legközelebb hogy mászol ki ha ott van én meg erre azt mondtam ohh igaz is és oda raktam ahonnan ki másztam

Ezután egy sötét egyen találatam magam ott volt a srác is és elindult mondta hogy kövessem követtem négy vagy talán három másik srác hoz vitt és azt kérdezte tőlük: ő is játszhat mostmár velünk? Én csak néztem hogy miről beszélnek az egyik azt mondta hogy de hisz ez egy lány a fekete srác meg hogy de szerintem vegyük be a csapatba

És elkezdődött a játék ilyen kicsi színes szörnyecskéket kellet fejbe dobálni és aki többet fejbe dobott az nyert

És nagyon versengtem a fekete hajú val hogy nekem kell nyernem (igazából akkor már a nevén szólítottam de nem igazán emlékszem rá tehát marad fekete hajú)

De nem tudtam meg ki nyert mert megint egy buszon ültem ami most tényleg az iskola busz volt de nem a szokásos emberekkel hanem minden évfolyamból egy diák és most nem legelöl ültem hanem ott ahol az iskola buszon ténylegesen a való életben ülök meg ott volt néhány tanár de nem azok akik az iskolánkban tanítanak azok közül csak az igazgató és a nyelvtan tanár volt ott és ott ültem a helyemen egyedül amikor felbukkant a fekete hajú srác és ledobta magát mellém ránéztem aztán csak kinéztem az ablakon( ezután igazából nem bukkant fel töbször az álmomban ha jól emlékszem ) és megérkeztünk valahová olyan volt mintha a sivatagba érkeztünk volna de mégsem elkeztük a túrát amikor egyszer csak eltűnt a pólóm de tényleg csak a pólóm és ez igazából senkit sem zavart rajtam kívül ezért ami nálam volt lila sál magamra kötöttem ezután folytatódott a túra amikor megint eltűnt a felsőm és megint megpróbáltam magamra kötni a lila sálat de nem sikerült ezért mondtam az igazgatónak hogy fel mehetek a tesizsákomért ( tehát a túra kellős közepén ami nem mellesleg egy teljesen másik városban vagy lehet hogy másik országban volt én megláttam a lépcsőt ami az iskolánkban a második emeletre vezet és felszaladtam rajta kivettem a szekrényből a tornazsákom és kivettem az egyik pólómat majd egy ollóval szétvágtam aztán rájöttem hogy basszus ezt fel kellet volna vennem ezért kivettem a másik pólómat és csak fogtam ott a kezemben és néztem hogy hogyan kéne felvennem már nyultam az ollóért hogy ezt is szétvágjam de ezután vissza került rám az eredeti pólóm és folytattuk a túrát bementünk egy elhagyatott házba ahol bent volt egy öregember és itt anyukám felkeltett


Igazából bennem a fulladásos része nagyon nagy traumát okozott mert abban a pillanatban tényleg nem kaptam levegőt és azt hogy fuldoklok azt már nem először álmodom (mióta voltunk a Kőrös torokon fürdeni és bementem a bólyáig jött egy nagy hullám akkor majdnem megfulladtam a vízben az egyik bátyám szedett ki ) de eddig ez volt a legvalóságosabb és ébredés után is elég sokáig nem éreztem magam jól nehezen vettem a levegőt szédült em stb..


Ha valaki tud nekem segíteni megfejteni ezt a bonyolult álmot azt megköszönöm puszi


2021. okt. 28. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A hossza még nem is lenne baj, de vesszők nélkül egyszerűen értelmezhetetlen az írás. Ha szeretnél választ kapni, akkor használj mondatokat, mert így nagyon fárasztó olvasni...
2021. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!