Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az oka annak, hogy hetente...

Mi az oka annak, hogy hetente több alkalommal is álmodom azt, hogy anyukám meghal, vagy elhagy?

Figyelt kérdés
Az elhagyás alatt azt értem, hogy pl legutóbb az álmomban egy családi nyaraláson voltunk, abban az országban, ahova mindig is vártam, de a szállást úgy foglalták, hogy én egy külön házba legyek, aztán ott hagytak és ők elmentek, de legtöbbször anyukám autókázni visz, mert ez a kedvenc időtöltésem, aztán egy random helyen ki tesz, majd ott hagy, mint egy állatot. Ez már pár hónapja szinte hetente visszatérő álom, viszont az ő halála már évek óta, egész kicsi korom óta álmodom hetente akár 2szer is vagy 3szor. 😕 Nem értem miért, már már betegesnek érzem ezt a fajta ragaszkodást (?) ez mire utalhat, ennyire félnék attól, hogy egyszer nem lesz már az életem része?

2022. jan. 15. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudtad még azóta sem feldolgozni a halálát
2022. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 nem halt meg, él 😄 ő azt mondja az az oka, hogy apa megcsalta és egyre jobban teszi tönkre, amit a tudatalattim érez, és sajnálja.
2022. jan. 15. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat félre értelmeztem ne haragudj 🙂 ez azt jelenti hogy nagyon ragaszkodsz anyukádhoz és pontosan az amit leírták hogy már most félsz hogy elveszíted őt, túl szoros a kötelék anyukáddal
2022. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ettől félsz
2022. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félsz tőle.
2022. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!