Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hetente 3-4 alkalommal otthoni...

Hetente 3-4 alkalommal otthoni sulyzozás utánra, és munka közbenre(14ora) milyen fehérjét vegyek? Biotecusa előnyben.

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Trollkodsz, ugye? Kizártnak tartom, hogy néhány óra alatt kettő fehérje poros kérdés is szülessen, amiből ordít a nettó ökörség.

Hogy van felépítve az étrended? Hány gramm fehérje van kikalkulálva egy napra?

Ha a kérdésemet se érted, akkor neked észre van szükséged, nem fehérje porra. Sajnos előbbit nem árulja a Biotech.

2021. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Tejsavót. Ha nem bírod mert laktóz érzékeny vagy, akkor nagyon jó a tojás vagy a szója fehérje.

Ha mondjuk hóst vagy tojást vagy bármi magasabb fehérje tartalmú ételt eszel, akkor nem kell. De mondjuk a reggeli és ebéd közt nincs étkezés akkor érdemes egy turmixot meginni.


Konkrét fajtát, típust nem ajánlok. Ez egyáltalán nem lényeges és nem is tudhatom, hogy neked mi ízlik, illetve melyik jön be.

2021. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Az előttem szóló dezinformációkat írt. A szója fehérje az egyik legrosszabbul hasznosuló por, úgyhogy totál felesleges.

A másik, hogy miért kéne reggeli és ebéd között inni egy turmixot, ha közötte nincs étkezés? Miért? Ennek mi értelme? Ez valami régi shop builderes baromság? Fehérje szempontjából a napi összbevitel számít, nem az, hogy te most ittál-e reggeli után turmixot vagy sem. Ha szilárd ételből viszel be elegendő fehérjét, akkor felesleges bármilyen csicska port vásárolnod. Ha pedig nem viszel be elegendőt szilárd ételből, akkor az étrendeden kéne változtatni először is, nem pedig kidobálni a pénzedet tápkiegészítőkre. Miért akar minden ember a saját pénztárcája ellensége lenni?

Inkább válaszolj az első kommentelő kérdésére. Hogy épül fel a diétád? Hogy állsz a makrotápanyagokkal? Hány gramm protein van kiszámolva neked egy napra?

2021. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmilyent se.
2021. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem bírom a tejsavó fehérjét. Engem felfúj. Valószínüleg én is érzékeny vagyok a tejcukorra.

Én mindig is szóját ittam.

Mi azzal a baj?

És mit tudnál inni ami jobb?

Semmit!

2021. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Pl. a marhafehérje, ami tökéletes alternatíva a tejsavóra. A szójafehérje egyszerűen nem szívódik fel olyan hatékonyan, mint a többi. Jó alternatíva még a tojásfehérje (albumin) is.
2021. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg jó a marha fehérje.

Viszon nem igaz amit a szója fehréjéről írsz.

Nagyjából ott van mint a marha fehérje.


A szója maga tényleg nem jó, de a belőle készített fehérje már más!

2021. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!