Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagypapával álmodni?

Nagypapával álmodni?

Figyelt kérdés

Mit jelenthetett az álmom? Mit üzenhetett?

Nagypapám néhány hete halt meg, sajnálatos módon felakasztotta magát, beteg volt már :(


Tegnap éjjel azt álmodtam: állok a háza udvarán, nézelődök: a földből kimosott kutyafejeket látok, víz mosta lyukakat, és Ő egyszer csak jobb oldalról mellém áll, megszólít, hogy “szervusz kisunokám”, talán még a kezemet is megfogta. Szomorú volt, az előttünk álló házra vagyis álmomban inkább fészerre mutatott, aminek a teteje félig ledőlt. Mondtam “jajj Papa nyugi semmi baj.” Aztán folytatta, hogy miattuk van: és egy autóút felé mutatott, ott volt a fészer mellett, teljesen kijárva a kocsikerekekkel, tiszta nyomvályús lett hirtelen ott a környék, sáros, és az mosta alá a fészer alapját, attól dőlt meg és omlott le a tető…

Valami ilyesmi

Nagyon rosszul éreztem magam reggel amikor felkeltem és visszaemlékeztem.

Sajnálom, hogy szomorúnak láttam.


2022. máj. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ahhoz nem kell nagy álomfejtőnek lenni, hogy megállapítsam: sajnálod a nagyapádat, és talán lelkifurdalás is gyötör, hogy nem beszéltél vele többször és mélyebben. Az eső jelez szomorúságot, a kimosott kutyafejek pedig a szenvedést, a nehéz időket vagy éppen múltbeli rosszakarókat jeleznek A nyomvályús út az emlék maradandóságát jelenti. A fészer a te elraktárazott, eltemetett emlékeidet jelzi, az pedig, hogy a teteje félig ledőlt, jelzi azt, hogy hiába próbálod elfelejteni őket, előbb-utóbb visszajönnek.
2022. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Értékelem, hogy hasznos választ adtál! Az hiszen segített is megérteni, elfogadni.

2022. máj. 20. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2022. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!