Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehetséges?

Miért lehetséges?

Figyelt kérdés

Általában, ha nagyritkán álmodok egy személlyel, akkor másnap mindig felbukkan az életemben.

Mondok egy példát. Tetszik valaki, de nem találkozunk napokig vagy hetekig, aztán vele álmodok és másnap mindig történik valami. Összefutok vele, vagy beszélünk, stb.

Állandóan ez van. Ha álmodok vele, akkor tudom, hogy valami történni fog, ami vele kapcsolatos. Pedig alapjáraton nem tartjuk a kapcsolatot. Álmodni sem szoktam vele, tényleg akkor álmodok, ha másnap megjelenik vagy vámi történik, ami vele kapcsolatos.


2022. máj. 19. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Vannak jelek vagy kis dolgok amiket tudatosan nem érzékelsz , így a tudatalattid így üzen velük kapcsolatban . Ez tök jó jel . Arra is utal , hogy nem vagy átlagos hanem magasabb az iqd mint az átlag .
2022. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes. A héten is tapasztaltam. Megjelent álmomban (pontosabban azt álmodtam, hogy írunk), másnap felébredtem és éreztem, tudtam, hogy történni fog valami, ami vele kapcsolatos. Történt is, -tök véletlen (amikor kevés volt az esély rá) összefutottunk és egy érdekes helyzet alakult ki (amiről nem szeretnék beszámolni). Ami a legnagyobb, hogy tényleg írtunk aznap, ugyanis ráírtam, váltottunk pár szót. Akkor nem is tudatosítottam, hogy álmomban is írtunk.... csak később fogtam fel, hogy írtunk álmomban.


Sokszor előfordul, de leginkább a különleges találkozások, eseményéknél, ami vele kapcsolatos. Tehát ha simán összefutunk és "szia, szia" akkor nem álmodok vele. Akkor álmodok és történik másnap valami, ha azaz esemény izgalmas, vicces, jó élmény lesz.

2022. máj. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!