Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehetseges hogy...

Szerintetek lehetseges hogy minden almunk egy-egy pahuzamos vilagban elo enjunk vilagaba/eletebe tekintunk be?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ez eszembe sem jutott :) Akkor ezek szerint a párhuzamos világban élő énem vmi kém lehet, a másik meg vmi sámán mert folyton ezt álmodom :) Így elméletnek nem is rossz! Eskü tetszik :D
2017. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden almotok? Szerintem a macska alom az pl tök tuti nem ilyen.
2017. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk en meg soha nem almodtam magam allatnak emlekrim szdrint.
2017. ápr. 21. 21:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 thoomas26 ***** válasza:
46%

Álmainkban a saját kis asztrál világunkban teremtünk magunknak, gondolataink teremtő erejét ki- és felhasználva. Ez a teremtés csak addig marad fenn, amíg azt álmodjuk, utána esetleg emlékként él tovább.

Álmaink legtöbbször a mindenkori lelki világunk pillanatképei. A vágyaink, a félelmeink, a traumáink, a fel nem dolgozott érzelmeink törnek ilyenkor a felszínre - sokszor szimbolikus formában -, hogy azok fel- és/vagy megoldódjanak, és a lelkünk ezáltal megnyugodjon. (Kisebb részben, ha kitekintünk a saját asztrál világunkból, előfordulhatnak azonban előző életekbeli, vagy lehetséges jövőbeli képek, vagy valós találkozások is.)

2017. ápr. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aztaaaa thoomas26 :D Tök király dolgokat írtál. Honnan vágod ezeket így? :D
2017. ápr. 22. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Hasból. 10 év múlva te is tudsz majd ilyeneket.
2017. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Toljad a fa*ságaidat csak. Tolom rájuk a mínuszt.
2017. ápr. 22. 18:58
 9/13 Panka91 ***** válasza:
Thoomas26 nem mondott butasagot egyaltalan. De azert ez erdekes felteves. Eszerint a multkor egy parhuzamos vilagban megfojtottam az exem mostani csajat :DDDD Jol tetted parhuzamos enem xd (virtualis pacsi neki) Ez kicsit ilyen Matrixos.
2017. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem is neki szántam utolsó kommentem. :)

Ajjaj szerelem. :/ (Pacsi neki! :D )

2017. ápr. 22. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!