Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodásnál ilyen...

Tudatos álmodásnál ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy tudatos álmom. Sétáltam egy folyosón és akkor jöttem rá, hogy álmodok. Mondtam magamnak, hogy de jó, hogy pont most van tudatos álmom, nincs itthon senki, nem fognak felkelteni. Aztán elindultam, hogy megcsináljak valamit, amit a valóságban nem lehetne. Minden adott volt hozzá, mégse sikerült, valami megakadályozott és felkeltem. Miért nem sikerülhetett, ha a tudatos álmodásnak pont az a lényege, hogy azt csinálhatok, amit csak akarok?

2022. jún. 14. 21:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan lehetetlen dolgot akartam, mint például repülni stb, hanem egy olyan dolgot ami a valóságban lehetetlen lenne, hogy megtörténjen. Nem ez volt, de mondok egy hasonlót: Hogy a szomszéd srác megcsókoljon. Ismerem a srácot, mindig látom, álmomban is tökéletesen fel tudom idézni, de az agyam mégse hagyta hogy megtörténjen. Valami ilyesmit akartam.
2022. jún. 14. 22:37
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt a kemmented 10-es, köszönöm.
2022. jún. 14. 22:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Repülni egyáltalán nem lehetetlen tudatos álomban. Pont az a lényeg, hogy bármit lehet.

Csak elvesztetted az irányítást, ha pl egy csókot veszünk, elkezdesz izgulni és kizökkensz. Gyakorolással fejleszthető a kontroll.

2022. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom szerint ilyenkor nagyon sokat számít, hogy milyen érzés van a gondolat mögött. Vagyis hogy mennyire adod át magad annak az az érzésnek, amivel teremtesz.

Mert ugye maga az érzés teremt az álomban. Ha elképzeled, hogy milyen helyen vagy, akkor azzal meg is teremted. De ha neked ezgel párhuzamosan megfordul a fejedben, hogy ez amúgy lehetetlen, akkor a hited (vagyis nem-hited) megakadályozza.

Nálam ez úgy nézett ki, hogy ki akartam repülni az épületből egy lyukon. Hirtelen eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha be fog zárulni előttem. Abban a pillanatban elkezdett bezárulni. Utána megint elhittem, hogy én ki tudok repülni azon a lyukon, És abban a pillanatban kinyílt előttem.

Szóval sokat számít az, hogy mit érzel, mit képzelsz el, és mennyire fókuszálsz rá. Szerencsére pillanatok alatt meg tudsz változtatni bármit, csak abban kell tudatosnak lenned, hogy szándékosan csak arra fókuszálj, amit szeretnél elérni.

2022. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!