Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miről szoktatok álmodni?...

Miről szoktatok álmodni? Milyen furcsaságokról?

Figyelt kérdés
Én pl minap azt álmodtam,hogy valami zombi féle vírus van. Aki megfertőzösik harapás által azt alig lehet megölni. Főleg gyerekeket változtattak át és csalogatták az embereket. A felnőtteket inkább megölték. Volt amelyiket 3szor öltem meg,mégis élt. Elég furcsa volt ezt álmodni,mert nem szoktam ilyet és nem is néztem/olvastam semmi hasonlót.

2022. júl. 20. 10:49
 1/2 anonim válasza:
100%

Általában hülyeségeket.

Egyszer azt álmodtam, hogy egy ködös esőerdőben volt egy bazinagy faház, amiben két ember szexelt (ezt volt szerencsém nagyon közelről látni), majd felrepült a nézőpontom a ház fölé, aminek a teteje deszkákból volt, és egy férfihang azt mondta, hogy minden deszka egy madárról van elnevezve.

2022. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Full random hogy mikről szoktam. Általában gyilkosos, kivégzéses dolgokról. Akár börtönszökésekről (mert foglalkozok az ilyen témákkal)
2022. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!