Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt? (kérdés rövid)

Miért álmodom ezt? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
kb 1 éve hetente egyszer azt álmodom, h meg akarnak ölni, és nem tudom miért. a lelkiismeretemmel nincs gond, 5-ös tanuló vagyok, nem dohányzom, nem drogozom, nincsenek féltett titkaim...a legtöbbször a 2 éve elhunyt barátnőm akar eltenni láb alól.kérlek segitsetek!16/L
2010. szept. 27. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
huha..Eros volt a kotodes koztetek?
2010. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyn messze lakott tőlem, és 2 évvel fiatalabb is volt, de mindkettőnknek a másik volt a legjobb, egyetlen igaz barátnője. folyamatosan azt érzem mióta meghalt, h néznek itthon, és néha maguktól nyilnak a szekrényajtók, az ajtó a szobámban és vannak furcsa zajok is
2010. szept. 28. 06:08
 3/11 A kérdező kommentje:
most is elmentem a mosdóba, és visszajöttem, ahogy beléptem a szobába a képernyőm megmozdult az egér, és kikapcsolta az oldalt, hogy ne tudjak kommentet irni
2010. szept. 28. 06:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet valami,amit életében nem tudott már elmondani neked és most megpróbál a maga módján kommunikálni.Csak nem értem,miért így..hogy megakar ölni álmodban.Volt valami vitátok,amit nem rendeztetek?Vagy valami fontos kérése,amit már nem teljesíthettél?Ilyen okokra gondolok...

Mikor ezeket a fura jelenségeket tapasztalod,beszélj hozzá,mintha élne.

2010. szept. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem megolni akar, ill, nem bosszubol, hanem mivel o mar nem johat ide vissza, azt akarja hogy te menjel oda. De szerintem ezt a te tudatalattid csinalja, a szellemek nem akarnak elo embert oldosni. Probalj meg beszelni vele, hogy mit akar, es akkor lehet te is megnyugszol.
2010. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz.

bár nem hiszed, de ez a legjobb válasz eddig :)

2010. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint a nagy megrázkódtatás miatt "láthatod", "érezheted" ezeket a dolgokat, főleg mivel változókorban vagy, ilyenkor a hormonszint miatt lehet olyan dolgokat veszel észre amik mindennaposak, csupán Te tulajdonítasz neki jelentőséget. Az egér elmozdulhatott magától, ha kicsit régi vagy az infraérzékelője döglődik. Mindenre találhatunk magyarázatot, nem érdemes belelovallni magad a szellemhistóriákba, ha valaki meghal szerintem nem nagyon járkálna vissza, legalább én nem ezt tenném, jobb dolgom is lenne mint embereket halálra rémíteni. A halál természetes dolog, néha el kell engedni azt akit elvesztettünk, beszélned kéne valakivel aki istápolni tudná a lelkedet, valószínűleg sok érzés maradt meg benned a barátnőddel kapcsolatban és ezek most felszínre törnek.

Amúgy ha meghalsz álmodban az hosszú életet ígér... =)

Beszélj az anyukáddal vagy barátoddal esetleg egy szakemberrel.

2010. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

nekem is oda írj!

tuti segítek ;)

2010. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondold át a kapcsolatodat a barátnőddel.Mindent ami eszedbe jut,a legapróbb részletekig,az elejétől a végéig.Gondolj a halálára,a körülményekre.A tudatalattid valamiért nem akarja elengedni,mintha még valamit le kéne tisztáznod magadban,de az is lehet hogy nem konkrétan a személyéhez kötődik hanem maga a haláleset egy feldolgozatlan élmény benned.

Biztos megrázott hogy ilyen fiatalon is meg lehet halni,ezt el kell fogadnod,mert a halál nincs korhoz kötve,csecsemők,gyerekek is halnak meg nap mint nap betegségben,balesetben.

Mikor a végére értél úgy zárd le,hogy semmilyen negatív érzés nem marad benned a barátnőd iránt,csak egy kellemes emlék.


Azok a furcsa dolgok amiket írtál,csak te képzeled bele,ne félj mert a félelem felerősíti a bizonytalanságot és ebben az állapotban olyat is elhitethetsz magaddal aminek semmi köze a valósághoz.Senki nem néz,a szekrényajtó nem magától nyílik,és nincsenek furcsa zajok sem,mindezt a gyámoltalan lelked hiteti el veled,legyél határozottabb,az erősek mindent racionálisan fognak fel.

2010. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat, segítségeket!! :) megpróbálok "beszélgetni" vele, hátha sikerül.vagy racionálisabban látni a dolgokat.
2010. szept. 29. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!