Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt szerettel álmodni?

Elhunyt szerettel álmodni?

Figyelt kérdés

2 napja elhunyt nagymamám, szoros kötelék volt köztünk.

Az álmomban minden pontosan úgy történt ahogy eddig amikor élt még a halála is megtörtént ugyanúgy álmomban. Utána a következő kép kocka az volt hogy ott van az egész család, mamával és a mama él.

Mintha “feltámadt” volna.

Vajon így köszönhetett el?


2022. dec. 9. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 20 éve halt meg a nagyim, mégis gyakran álmodom vele, hogy él. Semmit nem jelent az ilyen álom, csak a nyilvánvalót: hogy fontos volt neked, és sok emléked van róla.
2022. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon halt meg egy rokonom, utána évekig álmodtam róla, álmomban mindig élt, és annyira valóságosnak tűnt, hogy borzasztó volt utána felébredni, és újra tudatosítani, hogy már nem él.

Azért álmodtál róla, mert hiányzik.

Részvétem!

2022. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd visszahozni.
2022. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Azt látom, hogy szellemként erősen elköszönőben van érzelmileg, és ez hatott is rád is, de az álmod a saját spirituális tanulásod érdekében, nem általa, hanem főleg általad jött létre.
2022. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!