Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok undorító,...

Miért álmodok undorító, beteges dolgokat?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődött. Alapból élénkek az álmaim, de eddig érdekes, izgalmas vagy vicces volt. Plusz mindig is megmaradtak bennem felkelés után. Mostanában átment egy undorító, gusztustalan, elmondhatatlanul rossz irányba. Ráadásul ismerőseim, családom, férjem is benne vannak, sokszor napokig rájuk se tudok nézni egy ilyen álom után, beteges az egész. Álmomban is sírok ezektől vagy rosszul vagyok, felkelek és egyszerűen nem tudok egy ilyen után szabadulni az érzéstől, és nem tudom mi okozhatja lelkileg ezt a változást, nem történt velem semmi, nem változott az életemben semmi. Esetleg valami tanács, hasonló cipőben járt már valaki? Nem tudom mit változtassak, hogy ha azt se tudom mi változott meg.
2023. febr. 20. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Menj be tudatos álomba és kérdezd meg az álmot hogy mit szimbolizál

Nem biztos hogy azt amire ébrelétben gondolsz

2023. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Az álmokon keresztül néha támadásokat kapunk, lehet egy ilyen hatás alatt állsz. Korábban voltak olyan álmaid, amikor repültél, testen kívül voltál, tudtad hogy álmodsz, stb? Akiknek fejlettebb -vagy tudatosabb az asztrális jelenlétük, átélhetnek ilyen dolgokat.


Egy másik aspektus, hogy pl amikor pár éve covidos voltam, 5 napig nagyon sötétek lettek a gondolataim és az álmaim, -amin nagyon meg is lepődtem- de a csak addig a pár napig tartott ez.

Szóval elképzelhető az is, hogy valami betegséggel küzdesz, ami hatással van az álmaidra -de ez találgatás!!!

2023. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Általában van, hogy érzékelem az álmot, de akkor hirtelen megváltozik és elfelejtem, hogy álmodok, ez felkelés után realizálódik bennem. Régebben próbáltam a tudatos álmodást, sikerült néha, de manapság csak élvezni akarom őket. Sokszor figyelő is vagyok az álmokban, nem pedig résztvevő. Ez gyakran volt, most pedig résztvevő is vagyok, amióta ezek a rossz álmok vannak.

Egyébként jó ötlet, lehet valami olyan történik, vagy betegség van bennem amiről nincs tudomásom, erre nem is gondoltam. Köszönöm.

2023. febr. 20. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Tuti gyerekkori trauma van a háttérben


Lehet hogy meg kellene kerdezned egy pszichológust mi ez


Mit kellene tenned hogy elmúljon

2023. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltehetően több szempontból is elégedetlen vagy a jelenlegi életeddel és az elfojtott vágyak, sérelmek megtorlása apró emlékképek, érzelmi élmények zavaros felbukkanása okozza. Előbb magadat kellene alaposan analizálni.
2023. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy tudatalatt,fogadd el. Miért azokkal érezteted, akinek semmi köze az álmaidhoz?

Ha majd nem görcsölsz rajta még az interneten is idegeneknek, hanem ellazulsz, hogy ez van; akkor megszűnik. megtanulod a valóság és alom közötti különbséget,

2023. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: persze, hogy görcsölök rajta, mert nem most kezdődött, mint ahogy írtam. És elhiszem, hogy könnyű írni, jaj felejtsd el, de más mikor felkelsz és mindenre emlékszel, és ez nem az a jaj elütött valakit a busz.

Azt is tudom, hogy az álmok jelentésével és a mögöttük való tartalomban sokan nem hisznek, ezért próbáltam olyan helyen ötleteket keresni, ahol mások hisznek benne.

Többieknek köszönöm.

2023. febr. 20. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Pfff, Nyalogasd a nem létező sebeidet. Tedd ki a netre
2023. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz ragaszkodni valamihez ami nem irányítható akkor számolnod kell azzal is, hogy pólust válthat. Írtad, hogy élvezni akarod az álmokat, a jó álmok kihatottak az ébrenlétedre is. Most a rossz álmok hatnak vissza az ébren létedre. Ne táplálkozz illúziókból.
2023. febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segíteni a válaszadásban ha legalább egy ilyen álmot leírnál. Lehetőleg a legelső ilyen jellegű rossz álmot, ha még emlékszel rá és a legutóbbit.

De ha ezekre esetleg nem emlékszel részletesebben, akkor jó bármelyik.

Bár a kezdet fontos lehet!

2023. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!