Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok undorító,...

Miért álmodok undorító, beteges dolgokat?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődött. Alapból élénkek az álmaim, de eddig érdekes, izgalmas vagy vicces volt. Plusz mindig is megmaradtak bennem felkelés után. Mostanában átment egy undorító, gusztustalan, elmondhatatlanul rossz irányba. Ráadásul ismerőseim, családom, férjem is benne vannak, sokszor napokig rájuk se tudok nézni egy ilyen álom után, beteges az egész. Álmomban is sírok ezektől vagy rosszul vagyok, felkelek és egyszerűen nem tudok egy ilyen után szabadulni az érzéstől, és nem tudom mi okozhatja lelkileg ezt a változást, nem történt velem semmi, nem változott az életemben semmi. Esetleg valami tanács, hasonló cipőben járt már valaki? Nem tudom mit változtassak, hogy ha azt se tudom mi változott meg.
2023. febr. 20. 13:47
1 2
 11/11 Lucifer-666 ***** válasza:

"sokszor napokig rájuk se tudok nézni"


Szegények...

2023. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!