Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem álmodok már előre...

Miért nem álmodok már előre dolgokat?

Figyelt kérdés
Régen (a férjem előtt több mint 10 éve) megálmodtam rengeteg dolgot. Volt olyan hogy az akkori barátommal voltam felszálltam a vonatra hogy hazajussak és akkor villant be az álmom. És tényleg ugyanúgy történt. Felszálltam a vonatra, a régi vonatok voltak bőrüléssel és hamutállal. Egyedül voltam. Egyszer csak lekapcsolódott a lámpa és sötét volt az egész vagonban. Hátra néztem és az utolsó 4es ülésben ott ült valaki. Pedig mikor felszálltam senkit nem láttam. És komolyan ugyanezt álmodtam ráadásul telihold is volt. Kb összetojtam magam úgy féltem. Nem történt semmi, hazaértem. Utána álmodtam az iskolával, barátaimmal stb... De ezek pl inkább a napi stressz levezetése lehetett. Ha valakivel álmodtam 3 napon belül találkoztam vele. Ez megmaradt kb még olyan 5-7 évig. Ma már ha álmodok valakivel nem találkozom, viszont feldobja a facebook, vagy éppen a páromra ír rá. Mi miatt lehet az, hogy elmúlt ez az egész? Már egyáltalán nem szoktam előre álmodni a dolgokat. Anyósom is spirituális beütésű.(dobol, összejár ilyen helyekre is ahol együtt csinálják ezt többen) Ő semmit nem mondott erről. Igazán nem is érdekelte hogy ilyenről beszélek vele. Lehet hogy ez más kategória.

2023. febr. 24. 01:23
 1/4 NTBS ***** válasza:
86%
Megnyugodtál, megváltozott a lelki állapotot.
2023. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Mátrix megnyilvánulása változott.

Az online tér előretörése miatt könnyebben tud életedben jeleket adni,mint a netes korszak előtt.

2023. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melatonin szint csökkent az agyban. Korral jár...
2023. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem spirituális, sem beütésű, bár nem tudom neked ez mit jelent. A dobolás nem spirituális. :)


Egyszerűen így alakult. Nekem pár hónapja kezdtek visszajönni a deja-vuim. Kamasz koromban napi 20-200 volt, most tartok ott, hogy kezd napi rendszerességű lenni, illetve ha nem is, esetenként pár percen belül több is van, és erősödnek.


Ne keresd a miértet, csak élj. Ha szeretnéd fejleszteni, gyakorolj rá, de az élet teljessége az igazi feladatod. Ez majd jön ha kell.

2023. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!