Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most mégis mi volt?Miért...

Ez most mégis mi volt?Miért álmodtam ezt, és miért reagáltam így?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel a volt szerelmemmel álmodtam, hogy megírta hogy van barátnője, a nevét meg hogy mostanában sokat van nála stb, és álmomban kb lesokkolodtam és elkezdtem sírni,majd felébredtem és valójában is sírtam kb alig bírtam abba hagyni és nagyon rosszul éreztem magam.

2023. ápr. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az álmaim mindig jó megérzéseket közvetítenek. Lehet nálad is vannak jelek arra, hogy nem annyira elkötelezett, mint amennyire te szeretnéd, csak felébredve ezek nem tudatosulnak benned.
2023. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán még nem engedted el és tudat alatt sok érzés él benned vele kapcsolatban.

De ez a te álmod és neked szól, ezért jó az önismeret. Gondolkodj el rajta, éld át, elmélkedj, meditálj, ha úgy érzed, hogy nyomaszt vagy jobban szeretnéd érteni.

2023. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Azt, hogy nem vagy túl rajta, és az agyad takarított és szembesített a félelmeiddel.
2023. máj. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!