Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álmok, mi ez? A többi...

Furcsa álmok, mi ez? A többi lent.

Figyelt kérdés
Már gyermekkorom óta visszatérő álmok gyötörnek,amik igen furák:Borult ég-véres eső,Izraelben a siratófalnál imádkozó emberek,atomvillanás Jeruzsálemben,fájdalom,őrjítő páni félelem,düh,éhségérzet,fémes szájíz,majd emelkedek felfelé,közben iszonyúan fáj mindenem,mint amikor megszorítanak,s rángatnak,emelkedek,fázok sötétség,látom a földet az űrből,egy nagy villanás,s az egészet tűz borítja el,közben sikolyok,s elmebeteg kacajok keveréke,majd zuhanok a nagy semmibe,és valahogy úgy ébredek ebből az egészből, hogy mindenem fáj-sajog.2.Minden úgy indul mint máskor,felébredek,a szobámban is minden a megszokott,megyek az ablak felé,de amikor kinézek,nem-látok mást,csak kiégett üszkös romokat,fejre-állított-kiégett autókat,szénné égett emberi és állati tetemeket,mindent por és hamu borít,az ég alja szürkés-vöröses-barna,valami elmondhatatlan indulat és félelem keveredik bennem a dühvel,ismételten a fémes szájíz,a vér és a nyers hús szaga,lenézek,kezemben valami elképesztő leírni nem tudom milyen fegyver. Az érdekes az egészben, hogy megint valami-vagy valaki? Megragad,s elhurcol egy magaslatra,majd megint felemel az égbe,ismét az a leírhatatlan fájdalom,de megint az egész földet látom romokban,de itt álmomban valakik az alkaromba égetik lézerrel a 2030-as számot. Nem tudom mik ezek az álmok,de észrevettem azt,hogy amikor ilyesmiket álmodok össze-vissza,valahol-mindig kitör valami háború,vagy valahol valami ilyesmire készül valaki.2001-ben,amikor volt az az ominózus esemény Amerikában,anyámék úgy mostak fel a padlóról,mert összeestem,mint a colstok.Évekkel előtte mintha álmomban történt volna hasonló,csak az álmomban a rádióban mondtak be valamit erről,meg hogy nukleáris készültség van,mert Los-Angelest atomtámadás érte.9-éves koromban készítettem egy rajzot,amin két magas ház állt lángokban,s két repcsi szállt el mellette.Ezelőtt, a terminator-című filmet még nem láttam 12-13-éves korom előtt,de 9-évesen egy álmomban a film bekezdéséhez nagyon hasonló szerepelt,először szintén rosszul lettem,csak 17-évesen mertem megnézni a filmet,de mindvégig ismerős momentumok jelentek meg általa,pl:a repülők,a menekülő emberek. Nem tartom magam második nosztredamusznak,azt sem állítom, hogy a jövőbe látnék,mert az ezekben az aspektusokban igencsak sz..r lenne,de mégis ezek az álmok mégiscsak furcsák,s sokszor már egyre durvábban nyilvánulnak meg.Remélem nem vagyok elmebajos
2010. okt. 12. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szinte a hideg rázott,ahogy olvastam:D

Fogalmam sincs mi bajod lehet,de van egy tippem...lehet tényleg megálmodod!

Néha annyira szeretnék én is kitűnni a tömegből:/akár azzal,hogy ilyeneket megálmodjak(álmodjak),de nem...csak egy vagyok a sok közül...

2010. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én még ha ki is akarnék tűnni, nem akarnék ilyeneket álmodni XD Nem tudom, nem hiszem, hogy a jövő lenne ez, talán csak a te agyad képzeli el így.

De ki tudja? :)

2010. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia. Ne nézz hülyének! De szerintem te meglátod a jövőt. A 2030-as dologhoz annyit hogy lehet hogy akkor fogsz balesetet szenvendni. De ez csak az én véleményem, nem vagyok szakértő.
2011. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Még olvasni is borzalmas...

Hát figyelj én hallottam egy módszerről ami abban áll

Hogy mindennap kb 5x 2 percen át megpróbálod

Elhitetni magaddal hogy álmodsz( valójában nem) és ezt

Annyira megszokod hogy álmodban is ezt teszed .

Ezzel a módszerrel elvileg irányítani tudod az àlmod.

Próbáld meg valahogy megakadályozni és akk sz*r àlmok kizárva :DD

2013. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy időben visszatérő apokaliptikus jellegű álmom


ott valami borzasztó nyomasztó dolog állt a középpontba, nem tudom pontosan mi, de azt tudom, hogy ha nem sikerül, akkor mindent elönt a láva a pusztulás, mé Jézus is szerepelt benne egy sötét piros régi amerikai autóban... meg egy poros helyen kis poros bőrű lények valami magukhoz hasonló azbeszt szerű anyaggal ügyködtek valami páncélajtó előtt amiből valami lézer is jött, de az egészre a legjobb szó amit leírhatnék az a KÁOSZ, már talán több mint 10 éve nem álmodtam ezt, de máig élnek bennem a képek

2013. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és volt 1x a te álmodhoz hasonló is, amiben az történt, hogy űrhajókat építettek amivel korlátozott számban evakuálják az embereket, én a szerencsések közt voltam, de egy ismerősöm azt mondta, hogy nem lesz gond, így lekéstem


ezután mint amikor kel fel a nap erős fény jött nyugatról, mindenki azt mondta, hogy az csak a nap, de rettentően hatalmas volt a gömb rádiusza a horizonthoz képest -tehát ami a körből látszik, amikor lassan fölbukik egy sík vonal mögül, akár csak a nap- de ugye nyugaton volt, és borzasztóan féltem, egyre nagyobb lett, és kiderült, hogy egy atom bomba, de valami irdatlan nagy, ugyanis egy rádióadásban bemondták, hogy az arabok megsemmisítették egész Amerikát egy bombával


az egész álomban az a kétségbeesett rideg bosszú szöveg volt a legijesztőbb, amit a végén hallottam, kiderült, hogy az amerikai vezetők, parancsnokok bunkerekben túlélték, és azt válaszolták, hogy "jól van, ha ezt akarjátok" nem biztos, hogy pont ez volt a szöveg, de a szöveg mögött gondolatokat, érzéseket álmodtam, aminek az volt a lényege, hogy mivel minden ember meghalt, már nincs értelme a kormánynak, katonaságnak, így kitörhet a totális eltörlő bosszú, egy atomháborúval

2013. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rego0116 válasza:
Nézz Laura és Norman videókat, azok elűzik ezeket az álmokat.
2022. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!