Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet az, hogy tök...

Miért lehet az, hogy tök sokszor álmodom az exemmel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami ezotéria őrült, de már kicsit kezd ez a dolog zavarni. A végén már nagyon nem volt jó vele, egyáltalán nem támogatott a céljaimban, és meg is csalt. Mégis sokszor előjön az álmaimban, és tök idegesítő. Már lassan 4 éve szétmentünk, és 2 éve van amúgy is kapcsolatom... Ami viszont jól működik.
2023. jún. 23. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamiért nem vagy túl rajta vagy lehet valami lezáratlan ügyetek. Nem is kell hogy tudatosan ezt érezd, elég ha tudat alatt benned van.
2023. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem engedted még el, ha ennyire idegesít. Valami hiányzik. Nyilván nem a rossz vége, hanem a jó eleje vagy közepe a kapcsolatnak.

Tudatosítsd magadban, hogy ez is csak egy része volt az életednek, és eszedbe juthat, mint egy távoli emlék, ami már nincs hatással rád. Tudom, hogy ez nem egyszerű.

Esetleg gondold át mi az, ami akkor meg volt neked vele, de most hiányozhat. Érzések, biztonság, anyagiak, bármi, akármi, ami eszedbe juthat. Válaszd le ezt az érzést az exedről gondolatban, és azon gondolkozz most hogyan tudod elérni, hogy meglegyen. Egyáltalán fontos-e még stb.

2023. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Az igaz, hogy sosem derült ki végülis miért dobott ki, csak érdekes, hogy ezek az álmos az utóbbi néhány hónapban sűrűsödtek be.


Az is fura, hogy nemsokára külföldre költözöm, és amióta kezd ez egy kicsit közeledni, az álmok is gyakoribbak...

2023. jún. 23. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahol zavar téged a lelked mélyén, azért àlmondsz vele!
2023. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet az,amit írtak az előzőek,de lehet,hogy pont ő az,aki sokat gondol rád,mikor én álmodtam az exemmel,akivel nem lehetett normális párkapcsolatban élni,állandóan tényleg megjelent,mert ő akarta folytatni,nem én.
2023. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!