Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normalis, hogy fizikailag is...

Normalis, hogy fizikailag is rosszul vagyok az álmomtól még ébredés után is?

Figyelt kérdés
Székletet ettem álmomban. Nem tudom elfelejteni azt az ízt és szagot, folyamatosan eszembe jut es elkap az undor, egesz nap rosszul vagyok miatta
2023. aug. 20. 18:55
 1/8 Grimfox ***** válasza:
95%
Teljesen normális jelenség. Akár fájdalom, vagy idegen tárgy érzete is maradhat vissza álomból. Természetesen nincs valódi idegen tárgy, vagy fájdalomforrás a testben ilyenkor. Más, amikor egy szag, íz, vagy érzet éri az embert alvás közben, és az beszivárog az álomba. Akkor fordítva történik a dolog, a valóság befolyásolja az álmot.
2023. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most a valóságban semmi ilyesmi szag nem volt körülöttem, vagy barmi ami eloidezhette volna az álmot, viszont almomban olyan valosagos volt, hogy rendesen azt érzem, mintha tényleg megettem volna és forog a gyomrom meg érzem ezt az undort. De betegnek nem érzem magam, kifejezetten ha az álom eszembe jut azzal jon ez az erzes, viszont valamiert nem megy ki a fejembol.
2023. aug. 20. 19:11
 3/8 Grimfox ***** válasza:
97%

Valószínű valami olyasmit nyomtak le a torkodon, ami nagyon ellenedre volt, undorodsz tőle, és nem csak a saját véleményed ilyen róla, hanem konkrétan valami rosszat kellett elfogadnod, és feldolgoznod. Illetve kellett volna, de tudat alatt még mindig viszolyogsz. Hogy ez most történik, vagy a múltban történt, azt csak te tudod megállapítani. Ha nem visszatérő álom, akkor nem a régmúltról van szó. Próbálj meg elgondolkodni rajta, történt e ilyesmi. Ha nem, akkor valami más lesz az álom oka, amire én nem gondoltam. Az álom többi része utalhat rá, miről is van szó.

Az, hogy ilyen erős hatással van rád, azt jelenti, hogy erősen foglalkoztat a téma, és mély benyomást tett rád. Ha rájössz, mit jelképez, és sikerül vele dűlőre jutni, akkor az álom emléke is elhalványul.

2023. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mii te is?

Hat az élmény miatt nem egyáltalán nem baj ha szrul voltál


Nálam mondjuk a valóságban a tej volt a ludas meg a puffanás. És a fejem véletlen a takaró alá keveredett…

Mikor felkeltem hánytam.

Én enni nem ettem. De nálad mondjuk a nyelv mozgása amit épp nem harapást el /le lehet olyan erzes mintha ennél valamit.

Ülj le csuka be a szemed és próbáld ki.

S ha közben fing szag van, akkor lehet az agyad almodban képe alakította. A szaghoz hozzá tudsz szokni vagy relatív gyorsan eltűnik, így ébredés után nem feltétlenül érzed azt.

2023. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1 hónapja szakítottam az exemmel, láttam egy koncerten egy másik nővel, de tagadta, nem lehetett vele beszélni csak “elfogadta, hogy én már nem akarok vele lenni”. Így még mindig nem sikerult feldolgoznom és továbblépnem, lezáratlannak érzem, nem kaptam válaszokat. És az álmom előtti este tudtam meg biztosra, hogy azzal a nővel tényleg együtt van. Jó persze, tudtam, de mivel tagadta es kb ugy csinalt mintha nem is értené, hogy mi bajom van, amikor szakítottunk, igy teljesen ossze voltam zavarodva. Így lelki értelemben kaptam egy jó nagy adag szart, amit be kellett nyelnem.

De lehet hogy volt valami baj a gyomrommal is, akár az idegesség miatt is. Most már jobban vagyok. Ha eszembejut az az álom még mindig elkap az undor, de már nem olyan mint tegnap. Tegnap nem tudtam nem rá gondolni, folyamatosan bennem volt az az érzés ami meg arra emlékeztetett amit álmodtam

2023. aug. 21. 06:02
 6/8 Grimfox ***** válasza:
Az ilyen eljárás tényleg elég undort keltő, megeshet, hogy van kapcsolat a kettő között. De legalább bevallotta, és most már könnyebb túllépni rajta(nem mondom hogy könnyű, csak könnyebb).
2023. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Intenzív álom esetén, persze.
2023. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ezt én is megtapasztaltam màr, példàul azt àlmodtam, hogy kergettek aztàn felriadtam é erôs szivdobogàsom volt, mintha eredetileg is futottam volna.
2023. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!