Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, ha nem érzem...

Az normális, ha nem érzem magam idősebbnek (sem lelkileg sem fizikailag) mint 10 éve, vagy fiatal vagyok még egyébként is, hogy érezzek változást?

Figyelt kérdés
Ez évben leszek 30, de ugyanolyan jól érzem magam mint mint mikor 20 éves voltam. Sokan meg panaszkodnak mindenért(ez fáj az fáj stb.) , ezt nem értem. Annyi egészségügyi problémám volt, hogy 11 éve műtöttek agydaganattal ( szerencsére nem tört meg, átvészeltem, túléltem)
2022. febr. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Lelkileg nem is fogod. Fizikailag részben, térd, derék, könyök de inkább a lassabb regeneráció miatt 10 év múlva is.

Ami fáj kicsit és nem érzed/látod magadon annyira, a 20 évesek jó napotot köszönnek helo helyett.

2022. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fu én 30 vagyok de az elmúlt 5 évben robbanok le
2022. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy pont az agydaganatod eltávolítása is közrejátszik ebben (nem vicc, egy daganat személyiségváltozást is tud kreálni az agyban!). De egyébként normális, persze. 30 vagy, az erőd teljében. Inkább azt mondanám, hogy pont ez a ”normális”. Én sajnos szerencsétlenebb vagyok, 26 évesen orvosról orvosra járok, korábban is ez volt, lelkileg is mindig minimum 2x olyan idősnek éreztem magam. Van ilyen... :)
2022. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# a lelkileg nem úgy értelmezendő, ahogy használjuk ált. Mindenki 70nek érzi magát aki eleget megélt, tapasztalatban, fájdalomban stb. De belül kb mindig 20 maradsz szerintem, a külvilág tükör stb ébreszt rá kis lépésekben, h a duplája vagy.
2022. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!