Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok, létezik ilyesmi?

Mit gondoltok, létezik ilyesmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon tetszik egy pasi, ő egyáltalán nem ismer engem, ő egy ismertebb személy.

Egyszer álmodtam vele, egy letisztult helyiségben voltunk ketten, asztalok, padok voltak és egy kanapé. Ő egyfolytában csak nézett engem, de nem szólalt meg, de én sem. Csak néztük egymást. Aztán meg a kanapén feküdtünk egymás mellett és hozzá bújtam, éreztem a bőrét a pulcsiját, és közbe egy nagyon jó érzést. Azt éreztem, hogy én mennyire szeretem, én ott akarok maradni mellette, oda bújva, nekem szükségem van erre, hogy a közelében legyek. Éreztem, hogy ő is ezt akarja, ő is bújt hozzám de nem szólaltunk meg. Az lenne a kérdésem, hogy létezik olyan, hogy az én "lelkem" vagy nem is tudom minek nevezzem, meglátogatja az másik " lelkét" vagy ezek a "lelkek" tudnak így beszélgetni, látogatni egymást?

Tudok tudatosan álmodni, sokszor próbáltam és ment is.

Szóval nem tudom mi volt ez, fura volt és realisztikus is, ahogy éreztem mindent. Mikor felkeltem nagyon boldog voltam, azóta is álmodtam már vele, de azok csak sima álmok voltak. Köszönöm ha elolvastad.



2023. aug. 31. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Ki ez a pasi?
2023. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja tudsz tudatosan almodni akkor kerdezz role dolgokat
2023. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!