Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban,...

The Bing Bang Theory kérdése:

Mit jelenthet ha álmomban, szeretkezek egy tinilánnyal, aki egy csecsemővé, majd macskává, végül egy körülbelül 40 évesnek tűnő asszonnyá alakul át?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy tinilány nevetve mellém feküdt és miközben hozzám bújt, átalakúlt egy csecsemővé. Aztán a hátára feküdt, én pedig rá. Ekkor átváltozott egy fekete macskává, majd bedugtam a ceruza vékonyságú fütyimet a macskába és rögtön elélveztem. Nem igazán bírtam mozdúlni az érzéstől. Miközben elkezdett vastagodni a fütyim, próbáltam előre, hátra mozgatni, de mire sikerült túllendűlnöm, addigra, valahogy megint átalakult. Amikor fölnéztem az arcára, már egy negyvenesnek tűnő, bozontosan göndör, feketehajú és boszorkányosan, fogmutogatóan nevető asszony volt. Ekkor újra meg újra elélveztem, kábé négyszer vagy talán ötször is kilöveltem. Amikor már épp összerogyni készültem az érzéstől, akkor felébredtem.


(Meglepve tapasztaltam, hogy igazából is kilöveltem az alsómba. Legutóbb akkor volt ilyen, amikor azt álmodtam, hogy kimentem a wc-re pisilni, és emiatt az ágybavizeltem.)



dec. 13. 14:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Jólvan, Pistike, köszönjük!
dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Nem szabad cicába dugni a pöcörőt, mert össze-vissza karmolhat!
dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#1: Nem vagyok Pistike.

#2: És nem karmolt a cica, még élvezte is.

dec. 13. 15:34
 4/37 anonim ***** válasza:
Összege”cizted az ágyadat? Az igen…🤣🤣🤣
dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert mar annyira kanos vagy a szexhianytol hogy megdugnal egy tinilanyt,egy macskat meg egy csecsemot is

Ja meg egy 40-es k**rvat is

dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Gondolom utána anyuval mosattad ki az ágyneműt.
dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Csak az alsómba ment, nem lett olyan az ágy, de ha olyan lett volna akkor se mosta volna ki anyám, mert nincs áram. De ne trollkodjatok, inkább fejtsétek meg az álmom, hogy mit jelent?!
dec. 14. 18:20
 8/37 anonim ***** válasza:

Ilyen csoro vagy hogy nincs áram

Mar tudom miert dugsz macskákat meg csecsemoket

dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Igazából nem dugtam se macskát, se csecsemőt, se mást. És nem vagyok csóró, de te ezt úgysem értheted.
dec. 14. 18:46
 10/37 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? 15?
dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!