Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban,...

Mit jelenthet ha álmomban, szeretkezek egy tinilánnyal, aki egy csecsemővé, majd macskává, végül egy körülbelül 40 évesnek tűnő asszonnyá alakul át?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy tinilány nevetve mellém feküdt és miközben hozzám bújt, átalakúlt egy csecsemővé. Aztán a hátára feküdt, én pedig rá. Ekkor átváltozott egy fekete macskává, majd bedugtam a ceruza vékonyságú fütyimet a macskába és rögtön elélveztem. Nem igazán bírtam mozdúlni az érzéstől. Miközben elkezdett vastagodni a fütyim, próbáltam előre, hátra mozgatni, de mire sikerült túllendűlnöm, addigra, valahogy megint átalakult. Amikor fölnéztem az arcára, már egy negyvenesnek tűnő, bozontosan göndör, feketehajú és boszorkányosan, fogmutogatóan nevető asszony volt. Ekkor újra meg újra elélveztem, kábé négyszer vagy talán ötször is kilöveltem. Amikor már épp összerogyni készültem az érzéstől, akkor felébredtem.


(Meglepve tapasztaltam, hogy igazából is kilöveltem az alsómba. Legutóbb akkor volt ilyen, amikor azt álmodtam, hogy kimentem a wc-re pisilni, és emiatt az ágybavizeltem.)



dec. 13. 14:06
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Pedig az vagyok.
dec. 18. 06:35
 32/37 anonim ***** válasza:
Nyertel a lotton vagy mivan?
dec. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nem, csak leszázalékoltak és azóta kapok rokkantságit meg fogyatékosságit.
dec. 18. 06:55
 34/37 anonim ***** válasza:
Hat az nem tul sok penz
dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok, de a kettő együtt több mint amit közmunkán keresnék.
dec. 18. 07:02
 36/37 anonim válasza:
Ugyanitt bontott tégla jóáron eladó! ÉRD: 341-5518
febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Elfogyott a bontott tégla, mert felhasználtuk magaságyásnak.
febr. 16. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!