Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom mindig ezt?...

Miért álmodhatom mindig ezt? (2 naponta legalább előjön)

Figyelt kérdés
panelházban lakom a 9.en mindig azt álmodom hogy megyek fel a lifttel,megnyomom az emeletet. majd hirtelen elkezd razkodni ,gyorsan menni és 29-30 emeletnél tart már miközben nincs is annyi emelet egy panelba. közben kapaszkodom nehogy elrepüljek és közben nagyon félek. mit jelenthet ez? A lifttől nem félhetek szinte minden nap használom

jan. 8. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Figyelemfelhívás+figyelmeztetés.
jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimbólikus. Talán az a félelmed, hogy elveszted a kontrollt az életed egy területén.
jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy te magad vagy a terület.
jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia.


Nem lehet, hogy valami gyerekkori trauma?

Én is folyamatosan liftekkel álmodok, amióta olyan helyen dolgozok, ahol folyamatosan lifteznem kell.


Nekem azért van, mert kiskoromban anyukám bentmaradt a liftben amikor becsukódott, miközben én a tetőn maradtam. 3 percig pánikoltam, azóta sem tudta feldolgozni a tudatalattim.

jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4es ,hát nemtudom már előfordult hogy beragadtam liftbe . meg a liftünkbe sokszor beragadnak kb 3 havonta 1x valaki biztos . meg van olyan hogy lekell lepcsoznom a 9. ről mert nem jár a lift ,és látom mikozbe sétálok le a lépcsőn hogy megvan akadva a lift a 6-5 emelet között ,lehet a tudatalattimnak hatással voltak ezek
jan. 11. 11:50
 6/8 anonim válasza:
100%
Valószínűleg ez a helyzet, mivel egyből számos okot tudtál adni, ami ezt a fóbiát okozhatja. Mivel tudatosan nem félsz a liftektől, ajánlom, hogy minél többet használd őket. Nekem ez segített.
jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.Chris75 válasza:
A liftel való felfelé haladás jelenthet szándékot arra hogy sikeres legyél és a karrieredben egyre feljebb kerülj, és vagy ha még nem építesz karriert akkor lehetőséged legyen azt felépíteni és sikertes lennei. Azt hogy 20-30 vagy több emelt magas az olyan akadály miszerint mindegy mennyire törtetsz és rohansz sikeres lenni nem tudod elérni mert elérhetetlenül váratlanul több és tovább tartó mint gondoltad volna. A félelem a bukástól van, ez esetben lehet zuhanás a nagy magasságból, hogy a törtetésed, és igyekvésed megbosszulja magát. Akkor is ha még sehol nem tartasz ez egy vágy, és egyben a vágyban rejlő félelem a sikertelenségtől. Megfelelési kényszer is kiválthat ilyet, de a megbecsülés hiánya is, mivel elismert felső pozícióban lennél szívesebben. A repülés szabaddá is tenne mint a siker, de nem vagy biztos abban hogy tudsz repülni így abban sem hogy megállod e a helyed sikeresen munkában elvárások terén, szülőként is...
jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz a lifttel, mert leszakad.
jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!