Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mondjátok hogy nem csak rossz...

Vmsgy.Evi kérdése:

Mondjátok hogy nem csak rossz dolog tortenhet es hogy ez igaz e?

Figyelt kérdés

Azt almodtam hogy az osszes fogam kiesett. Nem tudom pontosan ez mit jelent,de elegge megijedtem ugyan is azt hiszem jot is hallottam rola meg rosszat is! Ti almodtatok mar fogakkal? Meg is miket jelenthet ez az alom?

Koszonom segito valaszaitokat!



jan. 12. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik metszőfogam kilazult és behajlott álmomban, még sajnáltam is, de aztán felébredtem, és minden a helyén volt :)
jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
Stresszes, szorongós időszakokban szokott jelentkezni ez a fajta álom. Nálam legalább is mindig olyankor jön elő, amikor a szorongás felerősödik tartósabban. Ebből adódóan nem jelent jót, de közeledő tragédiára, bajra sem utal.
jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit jelent, jelent-e valamit, az egy dolog. Amitől te aggódsz, ha jól értem az, hogy az álmok valamiképpen befolyásolják vagy megjósolják a jövőt, tehát ha rosszat álmodsz, akkor rossz dolog fog történni. Ez nem így van, semmiféle hatással nincs a jövődre az, hogy épp mit álmodtál. Hacsaknem az álmod befolyásolása okán elkezdesz másképp viselkedni, de ez butaság lenne.
jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kevés visszatérő álmom van de ez a fogas dolog valamiért engem is érint

Elég durva formában szokott jelentkezni

Nem csak kihullanak, hanem benne maradnak a számban és nem tudom őket kiköpni tehat fulladozom tőlük…

Sőt sokkal több fogam van mint eredetileg, olyan érzés mintha vagy 100 fog miatt fulladoznék…


Nagyon morbid és szerencsére nem sokszor volt ilyen álmom viszont annyira rossz hogy erre emlékszem


Fogalmam sincs miért van ez és hogy jelenthet e valamit, de nagyon morbid és rémálom kategória

jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahol azt hallottam, hogy azzal van összefüggésben, hogy az ember magában tart valamit, titkot vagy bármit amit jó lenne elmondani de nem meri. Például egy tehetetlen helyzetben kiállni magáért, bocsánatot kérni, elmondani az igazat, stb.
jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:

"nem csak rossz dolog tortenhet es hogy ez igaz"

Na, most jobb, hogy mondtam?

jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.Chris75 válasza:

A fog a valós életben egy életen át értéket képvisel mivel annak hiányában nem lehet jól megrágni a táplálékot, és emésztési problémák lépnének fel segítség nélkül. (Segítség lehet a turmixolt étel, ha már nem tudnád megrágni vagy a protézis is). Nos ha kiesik akkor egyik kérdés hogy nem akartad volna de kiesett, vagy pedig éppenséggel akartad volna és megtörtént.


Én már húztam ki lötyögő fogat álmomban sokszor valamitől meg akartam szabadulni, és általában nem egészséges, hanem lyukas fogat szedtem ki szinte fájdalom nélkül, csak úgy az ujjbegyemmel. Volt olyan is hogy vissza is tudtam rakni és soha nem vérzett. Mert az a dolog maradt az életemben pedig el kellett volna küldenem.

Nálam az álmok tudatosak, csak ugye meg akarjuk fejteni így nálam eltávolításról volt szó, lyukas fog esetében az életben problémát okozó dolgoktól való megszabadulást akarja jelképezni. Minél egyszerűbb kihúzni a fogat annál egyszerűbben akarod megoldani a problémát, és akár annál egyszerűbben is megoldható a probléma. Ám ha nem is akartad volna kihúznia a fogat, akkor ez pont olyan mint hogy attól félsz elhagy a párod, a szeretted és egyszer csak megtörténik pedig nem akarnád.


Lehet hogy nem párkapcsolati dolog az amitől megválnál vagy nem akarnál megválni és mégis megtörténhet, de jelképesen olyan aggódás amit nem akarnál és mégis megtörténik ha nem teszel még előtte ellene valamit. Az álom akarja tudatosítani veled hogy valós és nem alaptalan a félelmed, és tenni kellene ellene különben bekövetkezhet. A dolog vagy személy amúgy eléggé értékes mint a fog, és annak hiánya is jelent valamit. De ha a lyukas fogat vesszük akkor pont értéktelen dologtól való megszabadulás a jelkép.

jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!