Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők! Miért esztek sütit,...

Nők! Miért esztek sütit, csokit ha mindig mondjátok hogy rossz alaktok van? 18/F

Figyelt kérdés
én ezt nem értem a panaszkodást

2016. okt. 1. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
azért, mert diétázni nem olyan könnyü. ez nem ugy működik, hogy ledöntöd, hogy akkor mostantól diétázol, és csak salátát eszel. Főleg ha például valamilyen buli van, és az asztalok tömve vannak minden finomsággal, elég nehéz megállni hogy ne egyél. egyébként pedig ez nem mindenkire igaz. van, aki kibirja.
2016. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Te már diétáztál egyáltalán?
2016. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én össze vissza eszek mikor mit

lányokat, nőket kérdeztem

2016. okt. 1. 10:07
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el, nem olyan könnyű lefogyni. Sokan élünk stresszes életet. Az idegességet, szorongást ki így vezeti le, ki úgy. Van, aki cigizik, van, aki iszik, van, aki csokizik, eszik, zabál, van, aki sportol, stb.

Nem rendelkezünk azonos akaraterővel, türelemmel. Van, aki elhatározza, megtervezi, és az olykori kudarcok ellenére is lefogy. Ők nagyon szerencsések.

A többség többször újrakezdi, de erős motiváció vagy akaraterő híján többször elcsábul, aztán abbahagyja. Aztán újrakezdi. Anyagcserénk sem azonos. A te korodban elég egy picit visszafognia magát az embernek, és már fogy is. Idősebb korban lassul az anyagcsere, kevesebb az eredmény a belefektetett energia ellenére is, ilyenkor is könnyen elcsábul az ember egy kis csokira. Karcsúnak lenni pedig mindenki szeretne, már csak az egészsége miatt is. Érted már a panaszkodás okát?:)

2016. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Mert jól esik!
2016. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
#1 de, pont úgy működik, csak önkontroll es fegyelem kérdése az egész.. ezenfelül panaszkodni es finomat enni meg mindig könyebb, mint odafigyelni es betartani az étrendet +eljárni sportolni
2016. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát, egyes, pont úgy működik. Vagy eldöntöd, hogy megállod, és nem eszel, vagy megadod magad és befalsz mindent.

Normális alapanyagokból is lehet sütit meg édességeket csinálni, nem csak liszt-cukor létezik a palettán, nassolni lehet olajos magvakat is. Fejben dől el.

Ha jól esik, senki nem vet meg érte, egyed, csak utána meg ömlenek ide a kérdések, hogy jajj miért nem működik a 90 napos paleo atkins léböjt diétám, mikor naponta 10x le van írva a sablon, hogy mit kéne meg mit nem kéne.

2016. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Mer' finom, azért.
2016. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bár más embereket nem szoktam azzal traktálni, hogy rossz alakom van, csak így gondolom, azért válaszolok.


Azért eszem csokit, sütit, mert finom. Amúgy pedig azt gondolom, az én definícióm szerinti egészséges életmódba belefér. Kalóriadeficitben eszem, és naponta 100-200 kalóriányi édességen kívül elég egészséges kajákat eszem. Fogyok is tőle. Szóval nem tudom, neked mi a bajod a csokival.

2016. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nők?? Férfiak is ugyanezt csinálják, akik nem tudnak lefogyni. Esznek, aztán csodálkoznak, hogy nem mennek le a kilók.
2016. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!