Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy arról...

Miért van az, hogy arról álmodok mindig, hogy valakit megöltem (gyilkosságot nem látom vagy élem meg sose) és el van rejtve a hullája és félek h lebukok??

Figyelt kérdés
Sose tennék meg ilyet a valóságban. Általan nem is ismert emberek hullája van. Folyamatosan különböző álomképben jelenik ez meg és már kezdek félni,hogy valami beteg agyam lehet. Folyamatosan elő jön mégis
márc. 4. 12:32
 1/8 anonim válasza:
Nem vagy esetleg nagyon stresszes? Vagy van valami pszhiés betegséged? Másra hirtelen nem tudok gondolni.
márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz, hogy kiderül rólad valami.
márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De elég stresszes vagyok pénzügyi gondok miatt. Most megyek ki másodjára külföldre dolgozni.
márc. 4. 13:54
 4/8 anonim válasza:
1-es vagyok! A stressz nagyon kitudja készíteni az embert. Nekem is volt nagyon stresszes időszakom és nekem meg "kényszergondolatba" volt ilyen vagy ehhez hasonló. A stresszt ki kell iktatni vagy csökkenteni kell mert belelehet őrülni...
márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes téma, de nekem is volt régebben ilyen álmom. Bár nem szándékos ölés miatt, hanem hogy balesetet okozva valaki meghalt, és azon stresszeltem, hogy mi lesz, ha megtalálják a halottat, és meddig kell félni attól, hogy lebukok.


Abban az idöben volt néha napközben is olyan érzésem, intha ez valós probléma lenne.

DE ennek kb. 15 éve, elmúlt.

márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem kiiktatni, de sajnos nem könnyű.. az álmomban iszonyatosan ideges vagyok h a hullát rejtegetem és azt se tudom h kit csak azt tudom h ott van elrejtve. Hol falban hol a föld alatt, hol pedig kertben valahova bedobva. Sose tudom ki az akit rejtegetek és h miért. Azt sem tudom h én öltem e meg vagy csak tudok róla. Olyan gyakran előjön ez a álom h fontolgatom a pszichológust is már. A második válaszoló felvetése is lehet igaz részben. Tartozásaim vannak amiket titkolok a családom elől. Nem vészes mennyiségű és nem fenyeget kilakoltatás vagy bármi csak szégyellem 26 évesen ezt és nem akarom h a családom tudjon róla. Magam oldom meg. Ez lehet oka neki?
márc. 5. 00:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Tartozas = hulla
márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 7-es, a tartozásod a hulla. Melyik lenne a könnyebb lehetőség, találni módot a kifizetésére, vagy beismerni legalább egy családtagnak, akiben megbízol? Nem muszáj egyszerre mindenki előtt felvállalni, egyvalakinek kiöntöd a szíved, már az is segíthet.

2-es voltam

márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!