Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen a tudatos álmodás?

Kizcar kérdése:

Milyen a tudatos álmodás?

Figyelt kérdés

Olvastam már róla, de még mindig nem tudom, hogy milyen lehet.

Gondolok valamire, elképzelek valamit és az a tudatos álomban megvalósul?

Teszem azt, elképzelem a tudatos álomban, hogy egy jövőbeli repülő autókkal teli városban vagyok.

Ekkor ez is fog történni?

Vagy arra gondolok, hogy egy hatalmas jachttal utazok trópusi szigetek között. Ez a tudatos álomban elképzelve így is történik, megelevenedik?



márc. 4. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem miről beszélsz

Átéled mint álmot de az csak hallucináció nem a valóság

Jövőbeni autókkal meg nem valószínű, hogy repülsz hacsaknem fogod még az 500-ik születésnapodig húzni

márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én szoktam néha tudatosan álmodni.


Igazából (nálam legalábbis) álom közben jön a tudatos álom. Legutóbb pl. úgy történt amikor elhagyatott lépcsőházban voltam - afféle szellem laktanyán -, és görögdinnyéket gurítottak le a lépcsőn. Annyira abszurd volt, hogy tudtam hogy álmodok. Olyankor hirtelen kiélesedik a kép, eddig mintha tévén nézted volna az álmod. Mindent érzel, látsz, hallasz, mint valóságban. Végigsimítottam a rücskös betonlépcsőt, éreztem az érdességét. Felvettem a görögdinnyét, éreztem a súlyát. Szóval tényleg olyan mint a valóság. De mégis kicsit más, álomszerű, mintha kicsit be lennél csípve, de nem szédülsz.


Nehéz fenntartani ezt a tudatosságot, nekem pár percig sikerül, aztán vagy felébredek rá, vagy visszasüllyedek a tudatlanságba.

márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2., folyt:


Nehéz létrehozni random dolgokat, legalábbis nekem nem sikerült :D de pl. át próbáltam menni a falon, már az is nehezen ment, mintha sűrű zselés lett volna, próbáltam repkedni, de az is furcsa volt, hamar abba is hagytam.

márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen olyan

Amit elképzelsz az "valosagga" valik

Megvaltozott tudatallapotban a gondolatok formaljak a "valosagot"

Ugyhogy vigyazz mire gondolsz mert egybol megjelenik

márc. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Fárasztó

Nem pihen az agy olyankor. Kb mintha ébren gondolkodnál.

márc. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert kell kipihent aggyal, par ora alvas utan tudatos alomba menni, 5 perc tudatos alom olyan elmeny, amit sose felejtesz el
márc. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van amikor alfába leviszed magad ez lehet az egyik vagy nekem volt már olyan, hogy nyitott szemmel elaludtam,kikapcsolt az agyam rendkívűl rossz érzés
márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!